Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Natúr kontra professzionális...

Natúr kontra professzionális hajápolók?

Figyelt kérdés

Ha esetleg valaki mindkettővel próbálkozott már, mi a tapasztalat? Melyik segített jobban a hajon?


Az évek során nagyon tönkrement a hajam, mostanában kezdtem el növeszteni. Már jó pár hete váltottam natúr hajápolókra, reméltem hogy a szilikon, szulfátok stb. elhagyása segít (sok fórumon, blogon olvastam erről) de eddig nem igazán történt változás.



2012. nov. 25. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Adj időt a hajadnak az átállásra. Én kb egy éve használok szilárd sampont vagy színszappant a hajmosáshoz. Több a hajam, nem is lapul le. Ja és korábban kétnaponta kellett mosni, mert gyorsan zsírosodott. Most még a 4.-5, napon is szép.
2012. nov. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. A szőkítés és vasalás teljesen odavágta a hajam. Már lenövesztettem az eredeti hajszínemre, de a hidrogén olyan szinten tönkre vágta a fejbőrömet, hogy nagyon gyenge és tartástalan volt a hajam, hogy az hihetetlen. Mikor már nem vasaltam akkor is mindentől megtört, és rájöttem, hogy a drága samponjaim is rásegítettek...:/ Mostanra már (talán több, mint) féléve használok (minden hajmosáskor elkészítendő) tojássampont.. Sokat is nőtt a hajam azóta, és kevesebbet törik, sőt újra elkezdtek nőni a babahajaim ami eddig egyáltalán nem nőtt! Én csak ajánlani tudom! Recept itt: [link]
2013. márc. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!