Hamis csokicsövek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A minap elég kellemetlen élményben volt részem egy belvárosi szoláriumban. Kis kihagyás után újra elkezdtem szolizni, és kimondottan csokicsöves szalont kerestem mert jó tapasztalatokat hallottam róla. Meg is találtam. Kb. második alkalommal voltam szolizni amikor rápillantottam a gépben lévő csövekre, és szomorúan láttam, hogy nem csokicsővel van felszerelve, holott a pultos lány is azt mondta náluk csak csokicsöves gépek vannak. Átverve érzem magam és nagyot csalódtam a stúdióban, meg hogy hozzá nem értő alkalmazottak dolgoznak a szoliban. Valaki tapasztalt már ilyet?


2012. nov. 26. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:

mi volt ráírva a csőre/csövekre ?

:o

2012. nov. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van egy pár olyan hely, ahol van csokicső is, meg azt hiszem caffe latte, de ebben nem vagyok biztos. Ha téged nem a csokicsövesbe küldtek, az valószínű azért lehet, mert világos bőröd van.
2012. nov. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia!

Örülök hogy valaki írt a témában mert nekem is van hasonló rossz tapasztalatom.

Ugyan megvan a bevált szolim ahova járok, de a munkám miatt 1 hónapra elutaztam. A jó kis színemet nem akartam elveszíteni, így itt is (Pest mellett)elmentem szoliba. Rákérdeztem milyen gépek, csövek vannak? A válasz: Ergoline gépek, és Igazi Csokicsövek! Mondom a pultos lánynak, akkor jó mert ilyenbe járok amúgy is, és 9 percre mennék. Csakhogy a megszokott eredmény nem jött... 5 nap múlva megint elmentem egy kolléganőmmel, mivel ő se volt még itt kérdezte mi hogy megy? Ugyanazt a választ kapta mint én. Viszont ezúttal megnéztem milyen csövek vannak a gépben, és csodálkoztam hogy számomra ismeretlen, azaz nem Chocolate Brown cső. (Én úgy tudom ez az eredeti, ilyenbe járok és nagyon elégedett vagyok vele) Nem akarom leírni a nevét de ez valami rossz utánzat lehetett... De ami még jobban felháborított, hogy hazudott a pultos lány és nem is egyszer!

2012. nov. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, szerintem ne szegény pultoslányra haragudj, mivel nem ő a boss. Neki a szájába van rágva, hogy mit mondhat, küldönben fel is út, le is út... És gondolom nem fogja kockáztatni a megélhetését, még akkor sem, ha ilyen melót kell végeznie...
2012. nov. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bijjjus7 ***** válasza:
Szia. Hát ez felháborító! Én is csokicsöves szoliba szoktam járni és sok ismerősöm mondta, hogy a belvárosban "nem korrektek" a vendégekkel szemben, mind kiszolgálásilag mind csőrendszerileg! :( Nem is értem, hogy képzelik ezt! Szerintem szólj ott (ha még arra jársz) hogy észrevettétek, hátha történik valami változás! Amúgy meg sok sikert a továbbiakban, rendes csokicsőben még nem csalódtam!:)
2012. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hali!Én a barátnőm esetét tudom csak fel hozni példának.Mondtam neki hogy hova menjen,de mivel nem arra volt dolga be ugrott egy szintén csoki csöves palátokkal ellátott stúdióba.Én már évek óta járok szolizni mázlim hogy találtam egy jó stúdiót ahol normális emberek vannak,mert ahova a barátnőm ment az maga volt a KÁOSZ!!!Először is a csaj szinte nem is köszönt.Barátnőm kérdezte hogy milyenek a gépek csőcsere mikor volt,erre a csaj tök flegmán:Hogy az előbb is pont ezt kérdezték,mindegyik egyforma erős:O!Kérdezem én honnan kellene tudnia bárkinek aki be megy, hogy mit kérdezett az előző vendég???Se krémet nem ajánlott sem azt nem kérdezte hány perc legyen,semmit sem:(Magyarán dönts el te hogy mit akarsz neki tök mindegy:(Na és akkor itt jön a cső:Eu-szabványos gépet kért a barátnőm erre mondja a lány hogy náluk csak az eredeti eu-0.4-es cső van!!Utána néztem nincs ilyen cső csak 0.3 számmal!!Színe nem lett sőt 15 percnél még csak melege sem lett:(Nem értem minek kell hazudni,és hogy miért hozzák ilyen kellemetlen helyzetbe az alkalmazottakat,ő hallgatja a panaszt nem a tulaj,bár amilyen bunkó volt ez a lány meg is érdemelte volna!!!A hely a Határ útnál volt egy ergoline szoliban!!
2012. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az ilyenek miért dolgoznak ilyen helyen? pffff
2012. dec. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SZONETTA válasza:
Ez felháborito.....!!!!!!Velem is történt már ilyen!Bementem egy számomra ismeretlen szoliba,ami ugy hirdette magát hogy csoki csövei vannak,amit persze én el is hittem!!A pultos lány is ezzel fogadott hogy csoki csövek vannak a gépekben!!Bennem fel sem merült hogy kamu az egész!!!Befeküdtem a gépbe és amint ránéztem a csöre,láttam hogy átlettem verve....Teljesen más volt a csövekre irva!!!A folytatást szerintem tudjátok.....Jol becsptak!!!
2012. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!