Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hülye mikiegerem és a magas...

A hülye mikiegerem és a magas homlokom miatt nem lehet semmi normális frizurám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tudtok valami nőies frizurát ilyen esetre?

2012. nov. 26. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
mikiegered?
2012. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
frufru....nálunk van eg ylány olyan magas homlokot még életemben nem láttam de aztán frufruja lett és megoldotta
2012. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

van frufrum de már vagy 5 éve állandóan leengedett hajjal járok és nem tudom szépen felkötni mert a homlokomnál oldalt nincs hajam (mikiegér) :s

[link]

első kép mikiegér haj nekem hasonló nőiben

2012. nov. 26. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy jó fodrászhoz, de ha leengedve hordod, szerintem nem látszik annyira. A másik, hogy vizsgáltasd ki magad esetleg, ha nem tudod a kopaszodás okát. Okozhatja stressz, gyulladás, nem megfelelő étrend és életmód, vitaminhiány, és szerintem a vegyszeres kozmetikumok sem tesznek jót.
2012. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem, ez a "mikiegér" örökölt... Édesapámtól örököltem :S
2012. nov. 26. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!