Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvilágosító tippeket...

Milyen hajvilágosító tippeket ajánlatok itthonra?

Figyelt kérdés
Sötétszőke hajam van, de kicsit világosabbat szeretnék,de nem festékkel.Mit tudtok ajánlani? Mi világosítja legjobban a hajat?? Tapasztalatokat is írjatok!:)

2012. nov. 26. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Olívaolaj :) A vörösre és feketére festett hajamat kiszívta világosbarnára... szóval nekem bevált :)

egyébként még jó a méz is, meg a citromlé, de citromlevet nem használnék, mert nem hinném hogy jót tesz a hajnak.

És a kamilla tea főzetet ajánlják még, erről nem tudok nyilatkozni.

2012. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*És a festék alatti hajam sötétbarna, feketés színű*
2012. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A méz vagy az olivaolaj használ jobban?:)

amúgy köszi szépen !

2012. nov. 26. 20:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Hu, fogalmam sincs :D annyit tudok, hogy a mézben van hidrogén peroxid, mint a szőkítőkben, csak kevesebb mennyiségben. Használtam mindkettőt, de az olívaolajról többet tudok nyilatkozni :) 4-5 szöri használat után ombre-sre leszívta a hajam, kb ilyenre: [link] vörös beütéssel(mivel nem szedte ki az összes festéket a hajamból, hagyott egy pici vöröses fényt)
2012. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogyan használtad az olívaolajat? Ez engem is érdekelne! :)
2012. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
és a mézt hogyan használtad?? csak úgy ráöntötted a fejedre vagy higítottad valamivel??
2012. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az olívaolajat kellemes hőmérsékletűre melegítettem, és rákentem a hajam aljára.(mert széttöredezett a hajvégem) törölközőbe becsavartam a fejem, hogy ne olajozzak össze mindent.

A mézet meg asszem tojássárga+méz+olívaolajjal kentem a hajamra.

2012. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi a választ! :) És meddig hagytad rajta az olívaolajat? Én világosítani szeretném a hajam, mert a vége majdnem fekete, most világosabb barnát szeretnék, de így esélytelen :S szőkíteni pedig semmiképp sem szeretnék...
2012. nov. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, pár óra hosszát csak. 4-6 órát hagytam fent alkalmanként.
2012. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én kamillával öblítettem, az első alkalommal nem látszott semmi,de a második alkalomnál szépen kiszőkítette a hajam.:)
2012. dec. 7. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!