Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Yamuna paprika olaj vagy...

Yamuna paprika olaj vagy tripleffect hatásosabb narancsbőrre? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A yamunától nekem égett a bőröm :( nem is fogyott el, ki kellett dobnom mert nem bírtam használni..

Trippleffectet is megvettem, annak annyira jó az illata :) én két hete használom és érzek különbséget... Én inkább azt javasolnám..

2012. nov. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt a márkájú paprikaolajat nem ismerem. testtekercselésen voltam paprikaolajjal bekenve, de nekem az nagyon rossz volt. :/ Tripleffectet 3 hónapig használtam, nagyon szerettem és hatásos is volt.
2012. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A yamunát kipróbáltam,önmagában tényleg éget,én kevertem kevés babaolajjal,úgy nem éget,de jó meleg,szinte forró,de én szeretem,jól átmelegít,amúgy is fázós vagyok.Csak nem tudom melyik hatásosabb,ez olcsóbb,a tripleffect elég drága amint néztem.Nem tudom,hogy annyival jobb is?
2012. nov. 29. 06:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 4000 forint körüli áron rendeltem netről. Hatásos volt, én éreztem a különbséget már elég hamar, 2-3 hét után. :) Amúgy én is babaolajjal kevertem, hogy sokáig elég legyen és jó erősen masszíroztam.
2012. nov. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!