Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullás a festéktől, Varga...

Hajhullás a festéktől, Varga hajcseppes kezelés, később festhetem?

Figyelt kérdés
Befestettem a hajam kékesfeketére, szőkésbarnáról, de nagyon rosszul sikerült, ezért rá kb 3 héttel ébenfekete lett a hajam. Ezek után rohamosan elkezdett hullani, és ez az állapot még mindig tart (nyár vége óta). Már 1-2 centire lenőtt a festék, de még mindig borzasztóan hullik. Azt tanácsoltátok, hogy Varga hajcseppel kezeljem. Rendben, hamarosan el akarom kezdeni a kezelést, és az lenne a kérdésem, hogy később festhetem-e ha továbbra is használom a terméket? Mert nagyon rossz, hogy a fekete hajam barnává fakult, olyan mintha őszülnék mert kezd lenőni a szőke hajam...
2012. nov. 29. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Én azt javasolnám hogy,ne festesd a hajadat,mert valószínűleg emiatt hullik.Vagy még meg csinálhatod azt hogy befesteted szőkére és akkor nem látszik a lenövés ha,abba hagyod a festést.De akkor ugye megint festéket kentél a fejedre :/.

Még a hennát tudom javasolni,de annál minimum kell 3 hónapot várni amíg lenő a haj.


Véletlenül nem vagy fémallergiás?

Nincsenek olyan tüneteid,hogy

-bizsutól/övcsattól/kipirosodik viszket az adott bőröd?

2012. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!