Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fokozatos szőke melírozás?...

Fokozatos szőke melírozás? (többi lent)

Figyelt kérdés

Meguntam már a sötétbarna hajamat (festett).. Leszívattatni semmiképp sem akarom, ezért gondoltam arra, hogy többször bemelíroztatnám, fokozatosan többet tetetnék bele, és akkor kiszőkülne.. Ti mit gondoltok, esetleg valaki, aki így lett szőke? Egyébként már nem egészen sötétbarna, már egy árnyalattal világosabb, mert tettem rá mogyoró színű színezőt és attól kicsit kopott meg világosabb lett! De még így is látszik a különbség ahogyan nő le a hajam..

Előre is köszi a válaszokat!

20/L



2012. nov. 30. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a lényegen nem változtat,akkor is egy idő mulva a teljes hajad sorra kerül...szóval szerintem mindegy hogy fokozatosan e vagy sem.Meg azért ha sok tincs már szőke, szerintem vagy kimarad pár hajszál,vagy némelyiken megint átmegy...Mindegyikhez megy hidrogén.
2012. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem meg nem mind1.. hogy egyszerre az egész hajamat szívatom le, vagy fokozatosan szőkíttetem.. sok helyen olvastam, hogy a leszívatás nagyon káros.. tény, hogy a melírozás is az.. de legalább nem egyből az egészet károsítja.. de nem tudom hogy van ez, nem vagyok fodrász.. várom még a válaszokat!!
2012. nov. 30. 14:30
 3/5 A kérdező kommentje:
a másik meg az, hogy nagyon parázok a leszívatástól..
2012. nov. 30. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Onnan veszem,hogy mindegy,hogy kértem a fodrászt csinálja meg,és ő mondta,hogy hiába fokozatos,mivel ugyis lenőtt már a haj,nincs élet a kinőtt hajszálakban ,nem fog regenerálódni. És akkor leszivatta az egészet,vágott picit a végéből,és megúsztam.
2012. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja értem, köszönöm szépen a segítséget, akkor szerintem az lesz, hogy leszívattatom, aztán le lesz vágva..
2012. nov. 30. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!