Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám megcsinálni...

Hogy tudnám megcsinálni ilyenre a hajamat? 22/F

Figyelt kérdés
Kiskorom óta rövidre vágatom a hajamat volt,hogy borotváltam is azonban megkomolyodtam és a munkám is megkívánja a komolyabb,érettebb stílust.Viszonylag sok emberen lehet látni azt a hajviseletet amikor körbe le van gépelve és felül meg van hagyva hosszabbra és oldalra van fésülve. Kérdésem az lenne,hogy ez divatos-e? Valamint mivel kis korom óta rövidre volt vágva a hajam elég erős és mit kell tennem,hogy addig míg növesztem ne legyen "mikrofon" fejem? (linket nem láttam de ha Ti tudtok dobni akkor elmondom,hogy olyanra gondoltam-e )

2012. dec. 1. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ok. Tavaly kezdett ez a haj divatba jönni és menö is meg nekem nagyon tetszik. Igaz lány vagyok de a divatba nagyon jó, úgyhogy azt ajánlom, hogy amíg meg nincs a teljesen kész frizu, addig ezt csináld. 1.használj ricinusolajat a fejtetődre, de csak északárarakd fel és reggel meg mosd le 2.hagyd hogy középen jól megnőjön a hajadés körülötte mindig nyírd le 3.a hajtetőn a hajadat folyton zselézd fel! Kb. ennyi én így csinálnám .

Ja és link. [link]


[link]

2012. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de nem ilyesmire gondoltam. Illetve nagyjából igen,hogy felül hosszabb de oldalra lenne fésülve szóval nem felfele.
2012. dec. 1. 21:43
 3/5 supra01 ***** válasza:

Ilyenre gondolsz?

[link]

2012. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyjából igen, felül kicsit rövidebben de igen.
2012. dec. 2. 11:32
 5/5 supra01 ***** válasza:

Akkor így kell vágatnod a fodrásszal. utána otthon meg wax vagy zselé, utána beállítod, majd lakkot szórsz rá.

Ha elég a zselé, mert megáll úgy is akkor örülj neki:D

2012. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!