Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fénytelen, erős szálú, száraz...

Fénytelen, erős szálú, száraz hajból lesz még valaha fényes, puha (kinézetre is)?

Figyelt kérdés

Göndör hajam van és szerintem amióta élek száraz és fénytelen. Tapintásra nem az, de kinézetre mint a széna... Vitaminos samponnal kenem, balzsamozom és száraz hajra való balzsammal is kenem. Ki fogom próbálni a göndör hajra való sampont, hátha az segít.


De lesz még valah puha kinézetű, vagy ha valakinek ilyen az már ilyen is marad?



2012. dec. 1. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a brasil cacau-s hajegyenesítést, ha nem ragaszkodsz a göndörhöz. Nekem nagyon bevált, kb fél éve csináltattam, sajnos azóta már hullámosodik kicsit, de naagyon puha és szép fényes, erős lett tőle:)
2012. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát ezt én is szeretném tudni, mivel nekem is hasonló helyzetem, csak nekem nem göndör, hanem hullámos.

Van egy osztálytársam, akinek szőkés-barnás haja van, mindig kiengedve hordja, és vmi eszméletlen szép. Mindig fényes, kinézetre puha, stb....

Úgy szeretném, ha egyszer majd nekem is kinézetre puha (nem csak tapintásra), és fényes lenne, pont úgy, mint ahogy te is reméled, szóval átérzem a helyzeted...

Viszont ebből, hogy már van még egy ember, akinek az a baja, mint neked, még ne vedd azt le, hogy akkor biztos nem lehet olyan a hajad!!! :DD

2012. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ragaszkodom a göndörhöz!!!


Akkor remélem, találunk megoldást ha már nem egyedül vagyok... :D

2012. dec. 1. 18:32
 4/4 anonim válasza:
Hát igen, én is!! :DD
2012. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!