Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek befogja a hajam?

Szerintetek befogja a hajam?

Figyelt kérdés
szóval. mahagóni színűa hajam,de meguntam,hogy sötét ezért világsabb vörösösebb-banrárafestettem ami kb 5cm(tő) és azon gondolkodtam,hogy ugye syoss lightenerssel leszívtaomésakkor amahagóni rézvörös lesz(tincsen próbáltam) a lenövés meg sárga. ha eszek hozzá loreal prefence mangó(rézvörös) hajfestéket befogjaegységesen? vagyis aszívatást is? ésnemkopik le a szín? anno hidrogénperoxid-szívatópor kombóvl szőkítettem kia hajam az indig ledobta afestéket..

2012. dec. 2. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A szőke hajfestékek ugyanolyan szőkítők mint a szőkítőpor csak jóval drágább. Tehát ez is ledobja majd, plusz a drogériás festékek sose adnak tartós egységes színt, na meg főképp nem olyat mint a dobozon, mivel az mind csak photoshoppal szerkesztett. A Loreal semmiképp nem ajánlom egyébként sem, nem minőség, inkább fodrászkellékesben keress megfelelő színt magadnak. Lisap, Kallos, gyakorlatilag bármi jobb a drogériás vacakoknál.
2012. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

MÉG mindig nem tanultátok meg csajok, hogy sötét hajat szőkíteni CSAK FODRÁSZNÁL?


Nem fogja be. Gázos lesz!


A bolti szőke festékek csak az egyébként is szőkéknek használható, én is ilyeneket használok, de alapból szőke vagyok!

NE kísérletezz!

2012. dec. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2xes szívatás után, l'oreal preferencé rézvöröshajfestékkel fasza lett végül;) mindezt OTTHON..
2013. ápr. 7. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!