Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Derékig érő hajamat hogyan...

Derékig érő hajamat hogyan hordjam (nappal, éjszaka), hogy ne roncsolódjon még attól is?

Figyelt kérdés

Kiengedve, összekötve, felcsatolva stb....

Szerintetek?

Kissé tépett fazonú, elől vannak benne rövidebb tincsek és amúgy is, de nem az az extrém. :)


2009. aug. 19. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Fenékig érő hajamat lefekvéshez, de sokszor még nappalra is befonva hordom, attól nem roncsolódik.
2009. aug. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is leér a fenekemig. Ilyenkor nyáron megőrülök tőle és utálom, de nem vágatom le mert télen meg úgy melegít hogy nagyon jó :)

Egész nyáron így hordom, még éjszaka is: felcsavarom csigába és egy csattal odarögzítem. Nem töredezett el egyáltalán!

2009. aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is fenék alá ér. Én vagy befonom, és úgy feltekerem lent a tarkómnál, és 2 nagy csattal megtűzöm, vagy simán be sem fonom, és úgy tekerem fel. Éjjelre ugyanígy, csak akkor nem csatot, hanem egy nagyobb ilyen plüssös hajgumit tekerek rá. Így nem olyan szoros, és nem nyom. Ha elmegyek valahová, akkor simán be szoktam gumizni, és teszek több gumit lejjebb is úgy 10 centinként, vagy kibontom. Azért van, végül is! :)
2009. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

bazz, vágd le, ha ennyire félted h roncsolódik...:S


vagy eccerűen csak menj egészségügyi vágásra 2-3 havonta.


vagy ápoljad..

2009. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na ezt nevezem válasznak.... :))))


Ápolom a legjobb termékekkel, járok egészségügyi vágásra, ennyi... :P :D

Mi az? Te sajnálod, hogy a tiéd nem hosszú? Vagy mi bántja a lelkedet?? :)))

2009. aug. 19. 14:28
 6/8 anonim ***** válasza:

ez nemjöttbe, mert ez enyémis hosszú, kb az enyémis derékig ér, csak már annyira nagyon unom ezt a "jaj, mitől nem roncsolódik a hajam?" szöveget, h már eccerűen nem bírom :D

bocs h most pont te lettél az "álodozat" akinek beszóltam..:D

énis ápolom a hajam, de mosom mindennap, és szárítom, és formázom, és tudom h ettől a legtöbben falnak mennem, h úúúúristen, hátaz roncsolja a hajat....:D de ettől énmár a falra mászom. hát azért vanaz a rohadt szárító, meg a formázó, h a hajam, amit sok idő alatt ekkorára növesztettem, a fejem éke legyen, ami aztjelenti, h jól álljon, szebbé tegye az arcom...és ehhez azkell h formázzam, és szárítsam, mert nekem csak úgy teszi szebbé, és nemúgy ha 2hetente mosom, hozzá sem érek, mert az roncsolja...

2009. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy a tiéd is hosszú!

Azt viszont nagyon utálom, hogy már egy kérdést sem lehet feltenni anélkül, hogy valaki ne kötözködne vagy ne szólogatna be.... És akkor mi van, ha engem az érdekel, hogy mitől nem roncsolódik a hajam??

Miért baj az? Te kérdezgess olyant ami téged érdekel, én meg felteszem azokat a kérdéseket, amik engem érdekelnek!

Ha meg az egész arról szól, hogy beszólogatunk és (úgymond) szemétkedünk másokkal...hát szánalom...

2009. aug. 19. 16:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyi hosszú hajú lányt! Irigyellek titeket!:)
2009. aug. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!