Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Össze lehet 2 vörös hajfestéke...

Össze lehet 2 vörös hajfestéket keverni? Fontos (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! ma festem a barátnőm haját, vettünk két hajfestéket, egy láva vöröset->

[link]


és egy mézszőkét->

[link]


mind a 2-nek van vöröses beütése, de ezt a kettőt összeakarjuk keverni, milyen szín várható?!

Előre is köszi


2012. dec. 4. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Húúú annak a Láva vörösnek nagyon jó színe volt , mikor azzal festettem, imádtam, de sajnos csak 2 hetet bírt a hajamon, nagyon gyorsan kopott. Attól is függ milyen színű az, amire festitek, ha szőkére, akkor szerintem egy kellemes vöröses szőkés szín jön ki, de lehet nem, de mindenképpen jó lesz szerintem. Ha világos lenne a hajam még én is kipróbálnám, csak sajnos ez a Syoss nem a legjobb tartósság szempontjából.
2012. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát mivel a Syoss egy ócska rossz márka, szerintem bármi lehet belőle. Ha keverni akartok akkor fodrászkellékesben vegyetek legközelebb festékeket. Azokat tényleg lehet és még minőségiek is... na meg olcsóbbak.
2012. dec. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!