Fessem vagy ne?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy befessem -e a hajam vagy pedig ne. Szőke hajszínen gondolkodom, hófehér bőröm és zöldesszürke szemeim vannak.

Ilyen színű hajam van, csak egy picit sötétebb: [link]

és ezen gondolkodom: [link]


köszi



2012. dec. 5. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem az eredeti hajszíned is nagyon szép :) De ha nagyon akarod, fesd be! Egyszer élsz :D DE a szőke haj nagyon macerás, sokat kell ápolni, foglalkozni vele! Nekem is festett szőke hajam van, de nekem eredeti középszőke hajam lett világosítva. Sötétebb haj esetén le kell szivatni, kiszőkíteni és utána valamilyen színnel festeni, amit választottál az elég macerás lesz elérni. Meg nem pikk-pakk első festésre lesz ilyen hanem több hónapos folyamat. De szerintem megéri. Én sokkal jobban szeretem világosabban a hajam és jobban is áll :)

2012. dec. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Néhol kicsit hülyén fogalmaztam, bocs, fáradt vagyok :D De a lényeget remélem érted. Első voltam
2012. dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szőkített hajam van, eredeti nekem is olyan mint a tiéd, de már bánom, a lenövés már 3-4 nap után is látszik, 1-2 hét után meg már iszonyat ronda. De olyan hamar még nem szabad szőkíteni... a haj kiszárad, tök mindegy hogy ápolod, a szőkítés kiveszi belőle a szín mellett az életet is. Nincs többé puha selymes haj.
2012. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ó, köszönöm, akkor megfontolom, mert amúgy is érzékeny , durva hajam van (göndör)
2012. dec. 5. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!