Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények a szőke Syoss...

Rukita kérdése:

Vélemények a szőke Syoss hajfestékekről? Főként a pezsgő szőke (8-15) hajfestékről érdekelne vélemény

Figyelt kérdés
Jelenleg ezüst szőke a hajam, viszont kicsit unom, meg után festéskor sem kapom meg elsőre a kívánt hajszínt, egy ideje viszont szemezek a bézs-pezsgő szőke árnyalatokkal, viszont nem sok jó véleményt hallottam eddig a Syoss vörös! hajfestékről, szőkéről viszont még semmilyen véleményt, olvastam interneten véleményeket de nagyon megoszlott. Ezért érdekelne, hogy van-e olyan aki használt már vagy próbálta a pezsgő szőke árnyalatot a Syoss hajfestékek közül, és mi a véleménye, megéri-e kipróbálni/váltani rá, vagy inkább keressek más hasonló színt más márkában?

2012. dec. 9. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég rossz minőségű festék a Syoss, nem is értem miért vesz bárki is még ilyen rossz dobozos festékeket, mikor fodrászkellékesnél minőségit adnak olcsóbban is.
2012. dec. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, akkor szerintem maradok az eddig használt hajfestékemnél :DDD reménykedtem, hogy a Syoss csak a vörös hajfestékeit rontotta el úgy ahogy, de akkor ezek szerint a többit is...
2012. dec. 16. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!