Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi volt eddig a legrosszabb...

Mi volt eddig a legrosszabb sampon, amit valaha próbáltál?

Figyelt kérdés
Mitől érdemelte ki a "legrosszabb sampon" címet? :)
2012. dec. 10. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:

WU2 volt a legrosszabb. Nagyon kiszárította a hajam, teljesen kezelhetetlen lett, majd másfél nap múlva meg csöpögött a zsírtól.

Nagyon nem jöttek be még az Avon samponok, a Babydream, Bübchen, Lush, és még sorolhatnám. Alapvetően nálam azok számítanak rossznak, amiket mikor öblítek le és végighúzom a kezem a hajamon ilyen nyikorgó hangot ad. Ezek marják a hajat, annyira erősek, és nagyon károsak.

2012. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legrosszabb samponnak nem nevezhető kotyvalék amivel hajat mostam az a Syoss. Amikor először használtam nem észleltem változást a végeredményben az előző samponomhoz képest, de amikor másodjára mostam meg vele, hazafelé észrevettem, hogy undorítóan zsírosnak tűnik,élettelennek és fénytelennek.Semmi tartása nem volt a hajamnak csak úgy szomorúan lógott a vállamra.Szemrebbenés nélkül kidobtam a kukába.
2012. dec. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem a kéntartalmú Médea sampon volt :/ nagyon zsíros a hajam, ezért gondoltam, hogy vmi kénes készítményt kéne használnom. 1. hónapokon át rendszeresen mostam vele hajat, de a zsírosságán egyáltalán nem segített 2. annyira kiszárította a hajam (nem vasalom, nem festem, nem szárítom, semmi), hogy egy héttel fodrász után már töredezettek voltak a hajvégeim 3. miután megmostam iszonyat húzódott a fejbőröm, szinte fájt, annyira száraz volt 4. olyan büdös szaga volt, hogy miután leálltam vele, akkor is 3 hajmosás kellett ,hogy kijöjjön belőle a kénes szag. Soha többé az tuti !
2012. dec. 10. 23:21
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Azt el is felejtettem, hogy a Médea milyen rossz volt. Még évekkel ezelőtt próbáltam a zsíros hajra valót, de valami rettenet...

2012. dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Garnier Naturals Avokádós Karités ha jól emlékszem (sárga-barna flakonos)...kiöblíthetetlen a hajból, rögtön szárítás után tiszta zsír a hajam akármennyit öblítettem.
2013. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen S'Nonas nevű almás förtelem... sikerült teljesen sprőddé tennie a hajamat, de cserébe nem zsírosodott ritkábban...
2015. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!