Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, mit gondoltok a rövid...

Fiúk, mit gondoltok a rövid hajú lányokról? Tetszenek vagy sokkal nőiesebb a hosszú haj?

Figyelt kérdés
A fodrászom javasolta, hogy jobban állna nekem a rövid, kicsit vad frizura (sötét színű), pedig nekem jobban tetszene a világos, hosszú haj, bár elég problémás a hajam és most tényleg nem áll valami jól. Jobban szeretik a férfiak a hosszú hajú lányokat vagy a rövid haj is lehet szexi? (25 éves vagyok, barna szemű)

2012. dec. 11. 01:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem nőiesebb a hosszú haj, az ókori spártaiaknál pl. a férfiasság szimbóluma volt.

Nekem amúgy nem tetszik, a hosszabb haj szerintem mindenkinél jobban áll, mondjuk attól is függ, mennyire.

2012. dec. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szóval valami ilyesmi már nem igazán nőies?:

[link]

[link]


Oké, persze ők szép arcú színésznők, én azért nem így nézek ki, de akkor felejtős a rövid haj?

És inkább sötét vagy világos?

2012. dec. 11. 02:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi szerintem még pont jó lehet.
2012. dec. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
szerintem is a hosszú jobban áll férfinak és nőnek, az elsőt véletlenül lepontoztam mert mellé nyomtam :(
2012. dec. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
de tud nagyon nőies lenni, ha elég szép hozzá az arcod.
2012. dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem lehet valaki attól nőies, szexi, mert rövid a haja. Ha az áll jól neki és tudja is viselni, akkor mindenképpen! Láttam már olyan lányt, akinek gyönyörű, hosszú haja volt, csak épp neki nem állt jól.
2012. dec. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%
REttentő szar az a Jovovicos kép. A legtrébben néz ki azzal a rövid hajjal. NAgyon nulla. Rövid hajú nők soha életben nem fogtak meg. Hosszúhajú nők mindenkinek bejönnek, rövidhajúk meg csak kevesebbeknek. A kérdés, a kevesebbeknek akarsz megfelelni ,vagy a mindenkinek. Én soha az életben nem választanék rövid hajú nőt, max akkor ha megigéri,hogy megnöveszti hosszúra. Semmi nőiesség nincs a rövid hajban. AZ a férfiaknak való. A fordrászod el van tévedve. Nem ért hozzá.
2012. dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szexi a rövidebb haj is! Az első képet nem hozta be, de a második képen Milla Jovovich van, aki szerintem az egyik legszebb kisugárzású színésznő, nagyon szép az arca, pozitív kisugárzása van, ettől nagyon szexi is. Nekem nagyon tetszik az a haj, bár nekem jelenleg mell alá érő hosszú van, de gondolkozom már egy ideje a váltáson :)

Ha a fodrászod szerint jól állna neked az olyan haj (márpedig egy jó fodrász nem hazudik), akkor szerintem nyugodtan vesd bele magad :)

2012. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon szexi tud lenni a rövid haj. Azzal egyetértek, hogy a hosszú hajú lányok általában mindenkinek bejönnek, de én általában azokra figyelek fel, akiknek rövid hajuk van, mert abban van valami különleges, ha egy nő úgyis nőies, hogy rövid a haja. (Bár nőként én biztos másképp látom, ezért érdekel, hogy viszonyulnak hozzá a férfiak.)

Az okozza nálam a dilemmát, hogy az én arcom nem valami szép, elég aszimmetrikus, ellentétben az általam belinkelt színésznők arcával és a szemem se különleges, szóval én úgy gondolom, jobb eltakarni a hosszú hajjal, legalábbis elvonni az arcomról a figyelmet. A fejformám miatt viszont a fodrászom szerint jobban állna a rövid haj, mert kerekítené az arcomat, és egy vagány stílushoz az amúgy is jobban illik...

2012. dec. 11. 18:51
 10/12 anonim válasza:
100%
7. válaszoló (2012-12-11 11:10), látszik, hogy neked mi kizárólag a fontos... ha nem láttál még szép rövid hajú lányt, elég szűk lehet a látóköröd.
2013. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!