Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő elteltével lehet...

Mennyi idő elteltével lehet újra szőke hajfestékkel befesteni a hajat?

Figyelt kérdés
A sztori a következő: befestettem rózsaszín hajszínezővel a gyönyörű szép hamvasszőke hajamat (jean's color, pink). Eleinte erős pink volt, aztán ahogy mostam a hajam szépen világosodott, a végén már babarózsaszín volt, így nem tartottam problémának, ha visszafestem szőkére, gondoltam eltűnik. Vettem egy Garnier Hamvas szőke hajfestéket annak reményében, hogy visszanyerem a szőke tincseimet. Befestettem, az eredmény lila lett, az az igazi hullalila felül, oldalt még kicsit rózsaszín árnyalatú, a töve pedig aranyszőke. Szeretném minél hamarabb helyrehozni ezt az óriási nagy hibát, és szeretnék újra szőke hajat!!! :( :( Mit gondoltok egy kicsit sárgásabb árnyalatú hajfestékkel megoldható? Mennyit várjak a hajfestéssel? Ma festettem be és ma lett lilás.
2012. dec. 11. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hajradírt miért nem próbálod ki inkább? Az talán helyrehozná.
2012. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt lila a hajam és az ég világon semmi más nem szedte le fél év alatt sem,le kellett szivatni.
2012. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát én egy hetet várnék. nekem is ilyesmi problémám volt, csak nekem zöld volt a hajam :D a syoss festék viszont nagyon jól leszedte.
2012. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
vettem garnier color naturals 8-as árnyalatú hajfestéket, megnéztem egy tincsen és hát nemtudom, olyan barnás szürkés lett, negyed óráig hagytam rajta, de félek hogy bezöldülök... a szőke hajfestés ugye nem számít szőkítésnek? mert a szőkítés után kell 15 napot várni.. vagy mi... érdekes.. ki akar kanárisárga hajjal mászkálni 2 hétig?
2012. dec. 13. 11:12
 5/5 anonim ***** válasza:
a szőkítő hajfesték is szőkít, tehát szőkítésnek számít. a schauma hamvasító samponja nekem szokott a sárgásságon rendesen segíteni, hagyd rajta egy fóliába beterve mondjuk fél óráig hajmosásnál
2012. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!