Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos az arcom!...

Boy 15 kérdése:

Nagyon pattanásos az arcom! Probáltam már több fajta kenöcsöt, arc tisztítót, de semmi eredménye. Már nem tudom mit tegyek. Valami régimódi tipp? Ami használ!? Vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
ha tényleg durva a helyzet először bőrgyógyászhoz menj, mert hormonprobléma is lehet a háttérben
2012. dec. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A bôrgyógyász fel tud írni rà gyógyszert . A bátyámnak is felírt vmilyet és az neki nagyon bevált. Menny el bőrgyógyászhoz és okosabb leszel :))

Sok szerencsét. Remélem tudtam segíteni ;)

2012. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon pattanásos akkor azon bőrgyógyász tud csak segíteni azzal ha gyógyszert ír fel.
2012. dec. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Aktív életmód, egészséges táplálkozás, sok vitamin, sok folyadék, cukros üdítők, zsíros kaják, nasik, csokoládék fogyasztásának minimalizálása, legyél sokat levegőn, napon, mozogj, ne poshadj sokat a gép előtt, és akkor semmiféle kenőcsre meg arctisztítóra nem lesz szükséged. Ha 15 vagy, akkor meg a korral jár, majd kinövöd. :D
2012. dec. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kozmetikus havonta legalabb. Es viccen kivül ami nekem bevalt, az a fogkrem :D Ejszakankent eleg hülyen neztem ki, de szepen leszaritotta :D
2012. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kozmetikus és a tőle kapott termékek,ugyanis a bőrgyógyász nem nagyon foglalkozik vele.A gyógyszer nem mindig válik be.
2012. dec. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sima keményszappannal kend(picit vizessel).
2012. dec. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm mindenkinek,a jó tanácsot,probálkozok most a börgyogyásznál is.Sokan mondják hogy ez a serdülö korral jár,de én azon az elven vagyok,hogy erre is van valami megoldás. Köszi m-kinek még 1x :D
2012. dec. 12. 21:55
 9/9 anonim válasza:
probald ki a manna eben arctisztito szappant , nekem bevalt :)
2013. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!