Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasalót karácsonyra. :/...

Royalka kérdése:

Hajvasalót karácsonyra. :/ hőfokszabályzó, ion?

Figyelt kérdés
Szeretném páromat meglepni egy hajvasalóval, de nem tom milyet vegyek. Most egy alap Remington van neki de nincs vele megelégedve, kb egy éves darab. Mi a fontos egy hajvasalóban? állítható hőfok vagy ion, vagy mi? plz help. kb 15k lenne a plafon. Eddig ezt találtam philips 8310.

#hajvasaló #philips 8310
2012. dec. 12. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A remington és a belissima termékekkel én meg vagyok elégedve, most 6-8 ezerért lehet venni már nagyon jókat. Nekem most ilyenem van: [link] 200 fokig állítható hőfok, göndöríteni is lehet vele, van kijelzője és vizes hajon is alkalmazható. Én is hajvasalót kértem karácsonyra, nem ugyanilyet fogok választani, de valami hasonló okosat :)
2012. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy Bellissima Creativity van, állítható hőfokkal. Teljesen jó.
2012. dec. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én ezt ajánlom,én is ezt kapom páromtól karácsonyra:



[link]

2012. dec. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor az ion funkcióval ne foglalkozzak?
2012. dec. 12. 16:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is a Bellissima Creativity-t ajánlom, meg vagyok vele elégedve.

[link]

2012. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ion funkció arra jó, hogy nem tölti fel a hajat, ahogy végighúzza rajta és nem száll vasalás után. ez azonban sampontól is függ!
2012. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat lányok. Akkor a Bellissima Creativity lesz a fa alatt a kicsimnek. Kellemes ünnepeket nektek. :)
2012. dec. 12. 17:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélem neki is legalább annyira fog tetszeni, mint nekünk :) Kellemes ünnepeket!
2012. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!