Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetne ilyen hajam?

Hogy lehetne ilyen hajam?

Figyelt kérdés

Kis korom óta göndör a hajam.. most 15 éves vagyok és rövid a hajam annyi külömbséggel hogy elöl van fufrum és vasalva van, de nem vagyok emós mielőtt valaki azt feltételezi!:) barna hajú vagyok:) sose volt hosszú hajam csak ez itt elöl..) és szeretnék kipróbálni valami újjat de nem tudom hogy ilyenre megnőne-e a hajam? mert akkor nem kellene vasalni és még jól is nézne ki::)

Itt van:) (de a csoport másik tagjának is most hosszú haja van mint neki) vagy ilyen vagy a másikfajta de lényegében majdnem ugyanolyan.:)

[link]



2012. dec. 12. 17:00
 1/6 supra01 ***** válasza:
Szerintem ez jó frizura, mármint az az egy amit feltettél.
2012. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hogyan lehetne ilyen?:)
2012. dec. 13. 20:19
 3/6 supra01 ***** válasza:
Nem tudom, mennyire hullámos vagy göndör neked. Ahogy látom elég hosszúra kell növeszteni, tehát egy pár hónapot erre várnod kell. Kicsit oldalra van fésülve neki. Másik kép nincs róla?
2012. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a másik amelyikről beszéltem.:)

2012. dec. 14. 20:14
 5/6 supra01 ***** válasza:
Ehhez sok mindent nem kell csinálni, csak növeszteni sztem. Max egy fodrász igazít rajta kicsit.
2012. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
megnő ilyenre, persze. igazít rajta picit a fodrász, így fésülöd hajmosás után és fantasztikus lesz. imádom a göndör hajú pasikat :)
2012. dec. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!