Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig kell rajta hagyni a...

Meddig kell rajta hagyni a ricinusolajat a szempillán? Nem féltek, hogy belemegy a szemetekbe? Nem kezdtetek el tőle könnyezni? én kicsit igen. és egy kicsit homályosan is láttam. Vélemény? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 17:18
 1/7 anonim válasza:
Mondjuk lefekvés előtt ha felkened akkor nem is fogja csípni a szemed, és nem is látsz majd homályosan és jobban ki tudja fejteni a hatását. Én legalábbis így használom ,mert nap közben elég picit megdörgölni a szemem és már szenvedek..
2012. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy szoktam, hogy lefekvés előtt felkenem egy használaton kívüli spirál keféjével (épp csak annyit, érje az olaj, tehát ne csöpögjön) és reggel, ami még megmarad belőle azt lemosom. Nem megy bele a szemembe, vagy ha mégis, akkor nem igazán veszem észre :)
2012. dec. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmi értelme olajjal kenegetni a szempillát...
2012. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is éjszakára használom, ha csak kicsit teszel rá, hogy éppen hogy csillogjon, akkor nem fog belemenni.
2012. dec. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is kicsit teszek és lefekvés előtt. Volt már rajtam napközben is, de akkor sem csípett csak homályosan láttam :D
2012. dec. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és egy hétig minden este felkenitek? vagy egyszer kenitek fel, és egy hetet vártok, hogy lássátok a hatást?
2012. dec. 14. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:
hát én minden este rakok rá mert még ápolja is.:)
2012. dec. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!