Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok a kezdődő...

Mit ajánlotok a kezdődő ráncok ellen 15 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Nemnekem valók a ránctalanítószerek, de utálom, hogy a homlokomon már most halvány ráncok vannak, tudom hogy más is van így, de nem lehet ez ellen tenni? valami jól bevált mégsem csillagászati pénzbe kerülő krém fiatalabbakna? Vagy házi praktika?
2009. aug. 21. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Veled egykorú vagyok, ugyanilyen típus, de ez teljesen természetes a mamám ránctalanító krémeit szoktam magamra kenni, természetesen feleslegesen.:P:D pedig azok nem olcsó és rossz minőségű izék...

azért ha van megoldás engem is érdekelne

2009. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%

15 évesen maximum mimikai ráncaid lehetnek. Ha tönkre akarod tenni a bőröd, akkor kend csak rá...

Milyen furcsa, nekem 15 évesen nem az volt életem legnagyobb baja, hogy ráncokat kerestem magamon. No comment.

2009. aug. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Érett bőrre való ránctalanító nem tesz jót a fiatal bőrnek...valami megoldás fiataloknak nincs?

A második válaszolónak írnám, hogy ez az oldal a segítségnyújtásról szól, minek vag yitt ha csak beszólogatsz, mellesleg én sem a ránckeresgéléssel töltöm az időt belenézek a tükörbe és ott húzódik a homlokomon két ránc, nem kell őket keresni, gondoltam hátha tud mondani valaki valamit amivel eltüntethetném őket, emrt kicsit korainak érzem...

2009. aug. 23. 10:44
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

XD 22 éves vagyok és egy deka ráncom nincs, még a nevető is folyton visszahúzódik rejtett zugaiba XD


Na szóval, 15 évesen vmit nagyon elrontasz, ha kezdődő ráncaid vannak...



esetleg ne használj annyi "arckrémet(hidratálo, feszesítő,akármilyen) porustisztitót, arcmaszkot, ja és alapozót(értelmetlenül eltömitik a böröd) NÉZD meg pl Zimány Lindát, tiszta ratyi a feje, bár szinte az összes "CELEB-nek" az, smink nélkül ugy néznek ki mint egy rügyező tini..." XDxdxd


Elég ha reggel megmosod az arcod AKÁR SZAPPANNAL, de tusival is meglehet..


Sans

2009. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Uborka, tejfől, ezek elvileg jók az arcra...
2009. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Alapozót nagyon ritkán használok, arckrémet is csak ha egy hónapban 3-4 alkalommal eszembe jut...arcmaszkot maximum kétszer egy hónapban, sminket meg szinte egyáltalán nem, csaks zínházba... a homlokomat eléggé kímélem az ilyen mindenfélétől mert kicsit problémás is, csak a bőrgyógyásztól kapott lötyit használom, de elötte is megvoltak a ráncok...


Valószínűleg ez hajlam kérdése is, de biztos lehet tenni ellene valamit....lehet hogy sokat izgulok, nem tudom...

2009. aug. 23. 11:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Zsíros amugy a bőrőd? mert a száraz bőr ráncosodik jóval....
2009. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ZSíros igen...
2009. aug. 23. 12:16
 9/13 anonim ***** válasza:

szerintem egy napi szinten való homloktorna segíthet, pl ez:


Lazítsd el homlokodat, és fektesd mutató ujjaidat a szemöldökeidre, tartsd jó erősen, s közben próbáld ennek ellenében felhúzni szemöldöködet tízszer egymás után. A 2 másodperces feszítések között mindig lazítsd el homlokodat.<---bár ez lehet hogy nem segít, csak megelőzi a mélyebb ráncokat.


nekem is vannak sajnos olyan pici homlokráncaim :/ bár én mosom az arcom arctisztítóval mert úgy nem csak ráncos a homlokom de még fénylik is :D szóval muszáj... de ne zavarjanak ennyire, mert ha nem veszel róla tudomást akkor másoknak sem fog feltűnni :)

2009. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Anyukátok ránctalanítóját semmiképpen ne használjátok iszonyat ártalmas. És sztem kicsit túl izgulod a dolgot. Lesz még időd bőven ezen izgulni amikor már a valódi ráncokkal kell megküzdened.
2009. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!