Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb BB krém vagy...

Melyik a legjobb BB krém vagy Alapozó ami nem szárítja ki az arcot?

Figyelt kérdés
Nem szoktam alapozót használni mert úgy érzem megfullad a bőröm. De kicsit zavar hogy néha úgy látom foltos vagyok. Nem egyenletesen barna a színem hiába járok szoliba vagy akármi. Amikor alapozót használtam régebben mindig kiszárította a bőrömet. Mellesleg nem szoktam nagyon hidratálni mert semmi problémám nincs vele. Semmi pattanás. Csak néha ha elmegyek egy buliba most már szeretnék szép arcot a képeken :) nem foltosat...stb. Tudnátok segíteni milyen alapozót válasszak? Néztem a clinique termékeit nagyon tetszik, valamint a Lancome is elég jó szavazatokat kapott. De láttam, hogy ezek a BB krémek sem lehetnek rosszak. Vélemények?
2012. dec. 12. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Két különböző termékről van szó. A jó minőségű alapozó elfedi akár a nagyobb bőrhibákat is - persze, ahol kell, jöhet a korrektor. A BB krémek a bőr állapotán is segítenek, pld. vitamin és hyaluron sav tartalmuk miatt. Ezért többek, mint egy színezett hidratáló. Ha alapvetően nincs nagy gond a bőröddel, próbálkozhatsz a BB krémekkel. A leírtak alapján viszont én javasolnám neked, hogy szerezz be egy jó hidratáló krémet is. A bőr vízpótlását nem lehet elég korán elkezdeni. Szerintem azért érzed, hogy az alapozó kiszárítja a bőröd, mert egyébként is vízhiányos. Ha alapozó mellett döntesz, akkor mindenképpen olyat keress, amelyikben nincs kőolaj-származék.
2012. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidratálás minden bőrtípusnak kell. Még ha te nem is gondolod hogy kell. Főleg ha szoliba jársz, az jobban öregíti a bőröd mint bármi. Többet árt mint használ. Komoly gond nincs a bőröddel, szóval inkább BB krémet használj, az jó a bőrnek, van valamennyi fedése, nem nehéz, nem maszk hatású. Nekem Essence Pureskin van, ez bevált. Ezen kívül még nagyon szeretem a Skin79 Hot Pinket, de ez csak neten kapható. Nekem ebayről van.
2012. dec. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) szóval nem kell feltétlenül a drágább BB krémet megvennem csak a márkája miatt, mondjuk egy Garnier is jó?:) csak néha félek hogy az olcsótól pattanásaim lesznek vagy valami. :(
2012. dec. 13. 08:11
 4/4 anonim válasza:

Remélem még aktuális a problémád!

Én használtam a garnier bb krémét,de nekem nem vált be. sokan szidják még mellettem.

Én most a sleek be beautiful bb krémét rendeltem meg (neten a makeuplaza.com-ról), mert sokan dicsérték és árban is barátságos.

Javaslom,hogy minden krémválasztás előtt nézelődj neten,én a kremmania.hu-n nézegetem a véleményeket - ott leírják a krémek összetételét,hatását,stb,stb. Kellemes nézelődést és tesztelgetést!:)

2013. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!