Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Platinaszőke hajam volt, és a...

Platinaszőke hajam volt, és a sötétszőke festék befogta majdnem feketére. Kopik erősen, de világosabbat szeretnék. Mit csináljak? Ha ráfestek világosabbal mi lesz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha megint rossz festéket választasz... akkor még sötétebb lesz.

Ha olyat ami szőkít, akkor világosabb lesz. Ajánlom, hogy fodrászkellékesnél vegyél, ott normális minőségűt találsz, és választhatsz erős oxit is hozzá.

2012. dec. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én pedig ajánlom a fodrászt, mert tuti, hogy még jobban elcseszed.. mondjuk nekem aztán tök mindegy, nem az én fejem.
2012. dec. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is inkább a fodrászt javaslom.

Én a fekete hajamból akartam világos barnát.Vettem egy sőtét szőke festéket,hogy biztos legyen a hatás.Az lett a végeredmény,hogy teljesen sötét barna lettem.Pedig nem rontottam el semmit. :S

2012. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem a fodrász mindig elcseszi a hajam
2012. dec. 18. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!