Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék korpásodás és...

Mit tehetnék korpásodás és zsirosodás ellen? 17F. Részletek lent.

Figyelt kérdés
Head and Shoulders-el mosom a halyam heti 2-3 szor, amitől nem korpásodik és a zsirosodás is teljesen eltünik, CSAKHOGY ami a zsirosodást illeti, az 24 óra leforgása alatt visszatér, szóval a halyam nagyon gyorsan bezsirosodik, más 3-4 napig is nem mos halyat és mégsem zsiros... nekem( nekem, aki minden második nap mossa) mindig visszazsirosodik) Régen a korpával volt meggyűlve a bajom, de azon a H.and S. segitett, csak a zsirosodáson csak 24 óráig tart...vagy nemtudom az is lehet hogy pont a sampon idézi elő a gyors zsirosodást is, pont azért, hogy miél többször vegyek és használjam...mert amikor megmosom utána gyönyörű de rá 24 órára megint olyan mintha kb 1 hete nem mostam volna. Kérlek adjatok javaslatokat. Mégegyzer mondom, fiú vagyok, 17.

2012. dec. 13. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Faith in Nature sampon, ami normál és zsíros hajra van.

Kb 1,5 hónap alatt rendbe tette a hajam.

Ez bio sampon. Nincsenek benne természetellenes kemikáliák.

2012. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok megnézem, de azért még irjatok :D
2012. dec. 13. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam hogy egy évig csak sima vízzel mostam hajat, de ugyanúgy zsírosodott, szal a sampon nem zsírosítja jobban szerintem, ja és még soha semmilyen sampon nem segített a hajam zsírosságán, hiába volt bio, ez belülröl jön, tehát az étkezésen kell változtatni.
2012. dec. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt akarod, mondani, hogy túl sok zsirosat eszek??hát... fura magyarázatnak tűnik...de ki tudja...ha több zöldséget és gyümölcsöt ennék, talán elmúlna?(de a húsokról nem mondok le)
2012. dec. 18. 12:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazából attól is hamar zsírosodik, hogy gyakran mosol hajat. Most már én is 2-3szor mosom meg, de muszáj is mert suliba tesiken kiizzadok és egy héten 6van. Én is head&shoulders-t használok, és a korpán nekem is segített.
2013. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyrészről haj és nem haly (elég nagy szégyen, hogy 17 évesen, elvileg érettségi előtt ennyit nem tudsz leírni, arról nem is beszélve, hogy a program automatikusan pirossal aláhúzza, ha valamit helytelenül írsz...).

Másrészről én javaslok egy bőrgyógyász meglátogatását, aki majd konkrét tanácsokkal tud ellátni, esetleg sampont is tud ajánlani.

http://www.youtube.com/watch?v=trc3eyKVvbU

2013. márc. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az ly és j dolgában mindig összekeveredek...másképp nincs baj a helyesirásommal(hosszú i-m nem müködik).
2013. márc. 6. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!