Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek természetes szőke haja...

Akinek természetes szőke haja van, miért festi?

Figyelt kérdés

Sokan örülnének ha természetes szőkék lennének, erre a legtöbb szőke csaj átfesti. Miért van ez? Pedig a természetes szőke olyan szép.

Nem érdemlik meg ezt a jó szint.



2012. dec. 13. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi közöd hozzá mégis? :D Most ha neki nem tetszik, akkor nem tetszik. Azért mert szőke muszáj tetszenie neki?
2012. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 rémuralom ***** válasza:
69%
Ja, meg sokan örülnének, ha havi egymillió forintot keresnének. Például Csányi Sándor és mások viszont valószínűleg nem örülnének, ha közölnék velük, hogy márpedig mostantól havi egymilliót fognak keresni. Miért van ez? Pedig havi egymillió forint nem kevés. Nem érdemlik meg ezt a jó fizut.
2012. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Vagy szép,vagy nem.Egy szőke is lehet semmilyen színű,ha valaki nem szereti,átfesti,ennyi.
2012. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ez a havi 1 Milla nagyon rossz példa.

Én inkább ugy mondanám h vannak akik 100000et keresnek(barna) és szeretnének 1 millát(szőke).

Minden nem szőke csaj szőkerol almodik

2012. dec. 13. 21:16
 5/16 anonim ***** válasza:
Én barna vagyok és nem álmodok szőkéről:D
2012. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát jó persze nm minden nem szőke de a legtöbb én szőke szőkérol álmodik
2012. dec. 13. 21:21
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezt mégis honnan veszed? :D
2012. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ok, szóval azért mert neked a szőke tetszik legjobban, azt hiszed hogy minden másik csajnak is, aki nem szőke? Hát... érdekesen gondolkodsz. Ha mindenkinek ez tetszene, akkor mindenki szőkére festené a haját, de hát látod... nem mindenki szőke.
2012. dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ugy értettem nagyon sok. De ez igaz is. Sokaktól hallottam mar. A szőke meg nem a kedvenc színem, max egyik kedvenc.
2012. dec. 13. 21:41
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én is természetes szőke vagyok, de sokat gondolkodtam a vörösön. Egyrészt talán azért, mert sötétedik a hajunk és hiányzik a régi világosabb hajszín, szóval inkább váltunk, másrészt olyan sok a rondán megcsinált festetett szőke, hogy a legtöbben szőke ellenesek lettek. Minden kérdésnél olyan válaszokat olvasok, hogy "mindegy csak szőke ne legyen", "a szőkék tipikusan olyanok akiket észre sem vesz az ember" stb. Most ilyenek után mit gondoljak? De egyelőre örülök a hajszínemnek. Azért dicséreteket is kaptam :) Persze a természetes vörösnek jobban örülnék
2012. dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!