Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek bevált a ricinusolaj?

Nektek bevált a ricinusolaj?

Figyelt kérdés
Most válig érő a hajam. Hány év kell a ricinus olaj segítségével a seggig érő hajig? Nektek bevált? Mennyi idő alatt nőtt mennyit? A válaszaitokat előre is köszönöm. Ha számítana 13 éves lány vagyok.
2012. dec. 14. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
én igaz még csak ma használtam először de már is hosszabnak látom hajam . kb 2-3 év alatt megnőhet akkorára .nekem is a seggig érő haj a célom 13/l
2012. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Első: ez azért aranyos volt, ugye tudod? :)

Én btw maximálisan elégedett vagyok vele. Engem az őszi hajhullás sajnos nagyon meg szokott viselni, de szorgalmasan használtam heti 1-2 alkalommal a ricinust és gyönyörűen nő a hajam, annyi babahajam, hogy nem győzöm elfésülni :D határozottan látszik ,hogy sűrűbb (nem csak szerintem...). Egyébként sztem egy-másfél év kell hozzá, függően persze, hogy alapból milyen gyorsan nő a hajad.

2012. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
A hajnövekedés genetika, semmilyen szertől nem nő gyorsabban, az olaj egyébként sem jó a fejbőrnek. Akkor már inkább hajszesszel próbálkozz, az még jó is valamire.
2012. dec. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

1. Sok sikert!(:

2.dúsít is? Ezt nem is tudtam...

3. Tényleg árt a fejbőrnek?

2012. dec. 15. 08:41
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

A 75 %-ossal ne törődj, mindenhova odaírja, hogy a hajnövekedés genetika, életében nem próbálta még a ricinusolajat (ha mégis, akkor saját magát cáfolná, hiszen meg van győződve róla, hogy semmilyen olaj nincs hatással a hajnövekedésre :)).

Igen, nekem tényleg rengeteg babahajam nőtt, anyum is nézte, hogy használok e vmit, vagy magától nőtt e ennyit. Ricinus nélkül a hajam olyan 6 hét alatt nő egy centit, vele egy hónap alatt másfél-2 centit. Látszik, mert festem :)

2012. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt nem tapasztaltam, hogy gyorsabban nőne, viszont szemmel láthatóan dúsult, rengeteg új hajam nőtt mióta használom. Emellett sokkal selymesebb, egészségesebb és mosáskor csak pár szál hullik ki :)

Több, mint 3 hónapja használom és nem tapasztaltam olyat, hogy károsítaná a fejbőrt. Viszont mindenképp csak heti 1 alkalommal használd, máskülönben erősen elkezd hullani a hajad.

Amúgy nekem is a seggig érő a cél (most a hátam közepéig ér)


Ja és a szempillám 1 hét után látványosat nőtt (arra csak kb 2 hétig használtam.) Minden este rákentem, reggel lemostam.

2012. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2012. dec. 19. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!