Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet lenyugtatni a...

Mivel lehet lenyugtatni a gyulladt pattanásos bőrt?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

A kajával kell nagyon vigyázni, zsírt kerülni meg a csokit, meg az olajos magvakat. Tudod, az vagy, amit megeszel...

Sokat aludni (ez szépíti a bőrt ;)

Nem szabad nyomkodni, akárhogy is idegesít, mert attól még rosszabb lesz, de ezt már gondolom tudod!

A szárított kamillavirág főzet is segít, mert gyulladás csökkentő hatása van.

De a legfontosabb, hogy a kajával vigyázz!

2008. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a tiszta organikus teafaolaj jött be. Egy csepp a pattanásra, és két napra rá nyoma sincs! :) Avonnak, Oriflame-nek vannak teafás arcápoló szettjei. Nagyon jó hatású pl. az Oriflame nappali teafás korrektora is.
2008. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én is azt mondom, h(tapasztalatból)hog ycsoki, kakaó, mogyoró, mandula, szotyi, pisztácia, tökmag, dió...stb TILOS!

És ha már megvan a baj, akkor jó kis házimódszer a PARADICSOM!!!

NEkem beválik!!!Egy parit szeletelj 4 felé és dörzsölgesd vele az egész arcod!! legalább fél órát!Vigyázz, csöpög.Én konyharuhával és pzs vel meg a parival leülök a TV elé és ezt csinálom!!!Másrapra, vagy 2 nap múlva nagyon szépen eltünteti a gyulladásokat!

2008. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erről hallottam valamicskét, de nem mertem kipróbálni, mivel a paradicsom kicsit savas, de akkor hétvégén megpróbálkozok vele. :)
2008. máj. 29. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!