Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajú lány vagyok. Hogy...

Barna hajú lány vagyok. Hogy lehetne feldobni? Melirrel?

Figyelt kérdés
Az arcbőröm szine világos, pirositóra nincs szükségem, mert alapból piroslik. Eredeti hajam szine mély sötét barna. Csak már kicsit unalmas.. nem tudom eldönteni, milyen szin állna jól, talán olyan világos barna, dióhéj szinű. A szemem szine zöld. ...Vagy valami többféle szinü melircsikokal ? SOS.

2012. dec. 15. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Sötétbarna hajú zöld szemű, hófehér bőrű egyénként tapasztalatból mondom, hogy ne tegyél bele melírokat.:Dn
2012. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én most nem rég raktam bele melirt de nem ilyen szőkét ami nagyon elüt a hajszinemtől, meg akkor néz ki sza-ul a melir ha ilyen k-rvavastag csikokat rakatnak bele egyesek .

na szoval most nagyon tetszik a haja szine,

a lényeg hogy ne üssön el a hajszinedtől,és akkor nem is lesz feltűnő hanem szolid és jól is néz ki

higy nekem:)

2012. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el mértékkel szolizni, jobb leszel meglátod. Heti egyszer 9 percre, és lesz egy egészséges színed, nem leszel tőle nagyon indián hidd el. Nem lesz bajod, sokkal élettelibb szined lesz, és hagyd a hajad terémszetes barnán, úgy a szép. eZek a melír vackok szerintem a nőkön kívül senkinek nem tetszenek, nekem legalábbis férfiként biztos nem. Természetellenes, bohóc sztáyl.
2012. dec. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem rakatok melirt, inkább csak a világos dióhéj szin mellett szavazok, egyszer már találtam ilyen hajfestéket, de azóta nem találom. Pedig az még illett is. :D


Kösz a válaszokat, áldásom rátok. :d

2012. dec. 16. 08:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj szoliba, az első válaszoló vagyok, tök hülyén néznek ki barna bőrrel, így olyan gyönyörű vagyok, hogy a sötét hajam elüt az arcomtól és a szememtől. Maradj fehér..: )
2012. dec. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem is barna a hajam és szerintem nem szép ha melír csikok vannak benne legalább is nekem nem tetszik egyik imerősöm is bemelíroztatta de szerintem nem volt valami jooh inkább próbáld meg hogy nem tudom milyen a hajad de hol befonva hol göndörítve hol ki egyenesítve hol természetesen hol ilyen jhol amolyan frizurával hordani (lehetőleg a szivacsos göndörítőt használj az nem roncsolja a hajat)és így nem unalmas mindig másmilyen de a színe attól ugyanaz de még is szép és nem unalmas szerintem:DD
2012. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!