Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenre színüre festessem a...

Milyenre színüre festessem a hajam?

Figyelt kérdés
Szőke hosszú a hajam és már régóta szeretném befestetni.Mármint nem az egészet csak egypár csíkot bele.Szerintetek melyik a legtrendibb szín és melyik állna jól a szőke hajamhoz?
2008. máj. 28. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a szőke hajamba barnának látszó (egyébként hivatalosan sötétszőke) csíkokat szoktam festeni, de ki kell próbálni egy kis tincsen, mert az eredmény mindenkinek más és más, és könnyen narancssárga vagy vörös lehet belőle. Inkább a hamvas árnyalatokat javaslom, azokkal nehezebb mellélőni.
2008. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válasz:)Várom a többit is!:D
2008. máj. 28. 14:59
 3/4 A kérdező kommentje:
És ezt otthon egyénileg lehet megcsinálni , vagy fodrászhoz kell menni?
2008. máj. 28. 15:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a barna jó hozzá, de soknak láttam már, hogy narancssárga csíkok vannak a hajába. Végül is otthon is meg lehet csinálni. A kiválasztott tincsre rákened a festéket és betekered alufóliába. Ha nem mered otthon csinálni, akkor inkább menj fodrászhoz.
2008. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!