Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit nőhet a hajam 3-4...

Mennyit nőhet a hajam 3-4 hónap alatt, ha az alábbi változtatásokat bevezetem?

Figyelt kérdés

Most lépcsőzetesre van vágva a hajam, a leghosszabb rész kb. a lapockámig ér. Nem tetszik a fazonja, de nem szeretném levágatni, sőt. Most éppen növesztenem, szeretném, ha végre szép hosszú hajam lenne.


Kicsit kezd töredezni a hajam, de idén már sajnos nem tudok elmenni fodrászhoz (nincs időpont, máshoz meg nem megyek). Viszont januárban mindenképpen el akarok menni és vágatni néhány centit a végéből.


A bánfi hajszeszről nagyon sok jót hallottam, ettől állítólag újabb babahajak nőnek és még gyorsabban is nőhet tőle a haj, ezért ezt ki szeretném próbálni. Rendszeresen ápolom a hajamat, most találtam egy pakolást, amit nagyon szeret a hajam (kallos latte). Már csak valami jó balzsamot és hajvégápolót keresek mellé.

A hajszárítást, hajvasalást minimalizálnám és amennyire csak tudom, óvnám a hajam. :)


Így mennyit nőhet a hajam és mennyit javulhat a hajam szerkezete 3-4 hónap alatt?


2012. dec. 16. 19:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg van még valami jó ötletetek, amivel ápolhatnám a hajam? Tudtok valami jó balzsamot és hajvégápolót ajánlani, ami nem túl drága?
2012. dec. 16. 19:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez annyira egyén függő, van akinek pár mm-t nő egy hónap alatt van akinek 1,5-2 cm-t. Átlagban azt mondják egy hónap alatt 1 cm-t nő a haj.
2012. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Balzsamnak is jó a Kallos Latte. Én is annak használom. Jobb mint bármi más.

Az biztos hogy jobb a hajadnak, ha megfelelően ápolod. Egyébként egy hajvágást otthon is meg lehet könnyen oldani, főleg ha csak a töredezett részeket akarod levágni, akkor mindenképp jobb magadnak csinálni.

2012. dec. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából gondolkodtam már az itthoni hajvágáson, de félek, mert ha elrontom, akkor el kell mennem fodrászhoz, még ő is vág belőle és akkor sokat kell összességében vágni a hajamból. :S
2012. dec. 17. 06:12
 5/5 Szonjus válasza:
A kallos hajvégápolóit próbáltad már? Nagyon jók, érdemes lenne :)
2012. dec. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!