Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az alapozó és a púder...

Mi az alapozó és a púder között a különbség?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

pl a nevük

az alapozó folyékony és kenni kell a púder (ha kőpúder) akkor ecsettel vagy szivaccsal kell felvinni a bőrre

mindkettő elfedi a bőrhibákat, de a púder mattít

2009. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az állaguk mindenképpen. Meg ha csak úgy magadra tennél púdert akkor az arcod olyan hogyismondjam "porosnak" látszana, az nem szép...Én csak alapozót használok, de legtöbbször még azt se...Régen volt púderem, de olyan felesleges...Inkább a szemhéjamra tettem, a festék alá..
2009. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én bekenem alapozóval az arcom, és arra rápúderezek.

az alapozó krémes, a púder por.

2009. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a különbség, hogy úgy kéne használni őket, hogy először alapozó (azért az a neve, 'alap'), aztán korrektor a kisebb hibákra, amiket nem fedett el, és végül a púder. Megnézel egy profi sminkest, ő is így csinálja. (Én nem. :D)

20L

2009. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és igen, jól írták, az alapozó krém, a púder por.

20L

2009. aug. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. aug. 23. 12:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem külön-külön is lehet használni őket, nem kell mind2 egyszerre... Én csak púder használok és nem olyan mintha poros lenne az arcom... Mellesleg az alapozó nem engedi szellőzni a bőröd, teljesen eltömíti. Sztem jobb a púder.
2009. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!