Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajformázód van?...

Milyen hajformázód van? Mennyire vagy vele megelégedve?

Figyelt kérdés

Én most őt szeretném megvenni:

[link]


De van egy rowenta hajvasalóm és egy rowenta brush active-om.



2012. dec. 18. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem remington hajvasaló. [link] Imádom! Már kb két éve megvan de semmi baja. Nagyon gyorsan felmelegszik és én nem bánom, hogy nincs rajta kikapcsoló gomb, meg hőfok szabályzó, nekem így jó, ahogy van :)


Göndörítő pedig philips. [link]


Ezel is megvagyok elégedve :)


De már egyiket sem nagyon használom, mert nekem viszonylag egyenes a hajam és már leszoktam ezekről a hajformázókról, max ha buliba megyek :)

2012. dec. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ, én sajnos elég sokszor használom ezeket, mert alapból göndöres a hajam, de azért szeretem alakítgatni :D:)
2012. dec. 19. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Én régebben a divat miatt használtam, mert ugye az nem "menő" ha nincs kivasalva a hajam xd de megtudom már úgy csinálni, hogy ezek nélkül is jó legyen és persze nem akarom tönkretenni az amúgy is vékonyszálú hajamat. A te eseted más. Ha nekem nem lenne ilyen egyenes valószínű én is vasalnám :)
2012. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem ilyen hajformázóm van!:)én nagyon megvagyok elégedve vele szerintem csúcsszuper;)
2012. dec. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia:) megvetted már? én már megrendeltem ugyanezt, januárban hozzák ki! már nagyon várom :D a remington általában jó, szóval szerintem nem lesz vele gond!
2012. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!