Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg nő a ricinusolajtól a...

Kaarooliinaa kérdése:

Tényleg nő a ricinusolajtól a haj? és mennyi idő alatt nő kb 20 cm? és mik a hátrányai, + milyen előnyei vannak még?

Figyelt kérdés
már utánanéztem a neten olvastam róla ezt azt... tényleg beválik vagy csak az embereket hitegetik vele?
2012. dec. 18. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
5%

egy olajtól hogy a sz.rba nőne a hajad? de komolyan, ennyi erővel étolajat is kenhetnél rá :D majdnem az összes nőrokonom kipróbálta, de mindegyik sírt nekem vagy egymásnak, hogy kihullott tőle a haja :D -.- (meg a szagát is éreztem.) bocsi, de ilyen hülyeségektől a falra mászok.

17/L

2012. dec. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

nekem kb 1 év alatt, ricinus ide vagy oda (lassan 1 éve is használom heti kétszer egész éjszakára). mivel a ricinus tisztítja és fertőtleníti a fejbőrt ezért sűrűsödik tőle a haj, ezt aláírom (kb 3-4 hónap után tele volt babahajjal a fejem) de a növekvést nem befolyásolja, akárhányan képzelik be maguknak (bocsi ha valaki érzékeny lelkébe beletiportam). ha jobban utánaolvasol normális honlapokon (nem fórumokon) akkor mindenhol ezt olvashatod.

egyébként nekem erősebb lett tőle a hajam, elmúlt a zsírossága (nem volt vészesen zsíros azért) és puhább is lett sokkal

2012. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Nekem is rengeteg babahajam lett tőle. Olyan volt a homlokom, mint Mickey egérnek, de a ricitől nagyon sok hajam nőtt ott is :) nem vettem észre, hogy konkrétan gyorsabban nőne, de lényegesen szebb a hajam, erősebb, nem törik (korábban iszonyatosan tört) és nagyon szép sűrű lett :) én mondjuk elhiszem, hogy valakinek gyorsabban nő tőle a haja, hoxa is tele van olyan naplókkal, ahol képekkel bizonyítják, illetőleg aki festi, annak látszik, ha több nő le és itt is olvastam már ilyet. Én már elég sok mindent kipróbáltam, de gyorsabban semmitől nem nőtt, viszont a ricinus az egyetlen, amitől ennyi babahajam lett :)
2012. dec. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én csak azt tudom mondani, hogy én 3-4 hete használom, de már legalább 4 cm-t nőtt a hajam. Sokkal sűrűbb is lett és még nagyon jól megerősiti és megnöveszti a szempillákat is...! :D
2012. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2012. dec. 23. 22:58
 6/7 anonim ***** válasza:
ti hogyan használjátok? mivel keveritek és milyen arányban, hogy pakolás legyen belőle?
2013. jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
52%
egy ek ricinus, egy ek oliva v kokuszolaj, egy tojas sargaja es egy pici citromle!es ha azt akarjatok h illatos is legyen akk tegyetek bele illoolajat :))
2013. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!