Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőrnek jót tesz az e-vitamin...

A bőrnek jót tesz az e-vitaminú arckrém?

Figyelt kérdés
mire jó az e-vitaminú arckrém?

2012. dec. 20. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Az antioxidáns hatása miatt az E-vitamint sok bőrápoló termékben alkalmazzák. Hozzájárul a bőrfelszín javításához, növeli a bőr nedvességtartalmát, és lassítja az öregedési folyamatokat. Ráadásul az E-vitaminnak gyulladáscsökkentő hatása is van, és meggyorsítja a felszíni sebek gyógyulását. A kozmetikumok mellett a vitamin a napvédő krémekben is előfordul, mivel az anyagnak napvédő hatást is tulajdonítanak.
2012. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! pattanásos bőrre is kenhető?
2012. dec. 20. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Bár megmondom őszintén, én nem igazán tartom jó ötletnek. Nekem is pattanásos a bőröm, és azért nem kenem arckrémmel, mert elég zsíros így is. Előtte inkább megkérdeznék mondjuk egy kozmetikust, hogy neki erről mi a véleménye és tudna-e megfelelő krémet ajánlani.
2012. dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát annyira nem pattanásos. néha jön ki egy-két pattanás..de ennyi
2012. dec. 20. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nyugodtan használhatod. De úgyis meglátod majd, hogy mennyire zsírosítja a bőröd, ha használod.
2012. dec. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen de a pH5.5 ös is nagyon
2012. dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azalatt mit értesz ha a pH5.5 is nagyon?
2012. dec. 20. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!