Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnya a lepattogzott köröm?

Csúnya a lepattogzott köröm?

Figyelt kérdés
Fessem minden 2.-3. nap újra a körmömet?
2012. dec. 20. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég igénytelen látszatot kelt. Ha egy kicsit megkopik a vége, vagy 1 körömnél le van pattanva, az nem olyan gáz, mert megesik nap közben pl. De mikor azt látom, hogy valakinek az összes le van kopva már félig pl... na arról az jut eszembe, hogy annyira nem volt hajlandó, hogy lemossa. Pláne ha nem valami natúr színnel volt kifestve. :S

Ha normális lakkokat használsz, megfelelő alaplakk, fedőlakk, stb, akkor azért 4-5 napot ki kell bírnia, bár van, aki akármit csinál, úgyse lesz jó, akkor ajánlom esetleg a gél-lakkot.

2012. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon csúnya. Nekem mégis sokszor olyan, mert nincs időm/kedvem 3 naponta festegetni, viszont azt nem bírom ki, hogy ne legyen kifestve.:D Lehet, hogy jobb minőségűt kellene vásárolnod, mondjuk én nem adnék ki ezreket egy db körömlakkért.
2012. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az,undoritó.....
2012. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:D

hát én is így vagyok, nem nagyon szeretnék sok pénzt kiadni a lakkokért, inkább festem 2 naponta.:)

2012. dec. 20. 18:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Én sem költök sokat lakkokra, sajnálom rá a pénzt.

Szerintem fölösleges is. :)

Én inkább 2-3 naponta leszedem és újrafestem, vagy ha nincs időm, akkor csak szimplán lemosom. Néha kifejezetten jó, ha nincs kilakkozva a körmöm :)

2012. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én is így vagyok. :)
2012. dec. 20. 20:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon igénytelen, ilyenre egy nőnek nagyon oda kell figyelni, vagy inkább soha ne fesse ki a körmeit. Én már attól hülyét kapok, ha egy gombostűfejnyit lejött a körömlakkom. Épp a minap voltam egy eléggé jól menő bankban és azt hittem, rosszul látok, mikor észrevettem, hogy a pénztáros nőnek csak imitt-amott volt már vörös körömlakk a megsárgult, hosszú körmein. Gusztustalan volt és arra gondolok ilyenkor, ha a látható helyekre ennyire nem figyel, mi lehet azokon a helyeken, ami nem látszik....
2012. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Engem is idegesít, de sajnos egszer így is úgy is lejön...:/ köszi a válaszod!:)
2012. dec. 20. 21:54
 9/11 anonim ***** válasza:
hát, igen. a lakk már csak ilyen. 2 naponta kell újralakkozni. ezért jó a géllakk, az 4 hétig tuti.
2012. dec. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a lakk ilyen, van pár ember akinek tartósabb akár 4-5 napig jó de az a ritkább.
2012. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!