Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van még valaki akinek a...

Van még valaki akinek a fodrász rendszeresen elrontja a haját vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? :- (

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
válts fodrászt, volt egy aki nekem is elrontotta, egyszer az oldalt frufrum felét levágta, kb mint egy idióta úgy néztem ki:D
2009. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

én is épp azon gondolkozom pár napja, hogy otthagyom a fodrászt, akihez eddig jártam, mert folyamatosan rövidebbre vágja, mint ahogy szeretném...


24f

2009. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem is eddig mindig elrontoták:Sésmindig sirtam a fodrásznál de egyszer probálj meg elmenni ugy hogy nemgondolsz arra mienlesz a hajad csakugy menj oda h szépleszek:) és jolesz a hajad meglátod:P egyébként azis segithet ha képetviszel:) és ha beválik egy fodrász maradjnála mertén már sok fodrásználvoltam sikertelenül:S de egy bevált és már csakoda járok:)
2009. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Dehogy csak te! Nekem és anyukámnak is mindig elrontják, már az összes fodrásznál voltunk a megyében (1-2 kivétellel) de egyik sem képes normális munkát végezni. Nem vagyok kényes vagy ilyesmi, de köze nincs ahhoz amit kértem. És az emberek is mindig úgy kezdik "úristen fodrásznál voltál? ki csinálta ezt?" szóval szörnyű... Nem akarom elhinni, hogy itt nincs rendes fodrász már azon gondolkozom felmegyek BP-re.


Bár kicsit soknak tartok 40 ezret költeni egy hajvágásra, ha nem többet (utazással mindennel együtt)... :(


Nem olyan a szín, amilyet akarok soha. Megmondom, hogy nem kell konty az ünnepségre mert így is duci a fejem hagyjon lógva hajat erre mindet felköti ilyen kis csigákba.... mondom, hogy mennyit vágjon de véletlenül se annyit vát. Ráadásul még ferdén is! Kérdezek tőle az új technológiákról, gépekről amikkel fővárosi vagy külföldi barátaim haját csinálták azt se tudja miről van szó... Már elnézést, de a f. szom kivan már az egésszel tényleg!

Hozzáteszem megyeszékhelyen élek, (viszonylag) nagyobb városban szóval innentől őszintén nem értem.

2009. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
utolsóhoz melyik megyében laksz?
2009. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem akarom már konkrétan beírni, M.O. északi részén élek. Miért kérdezed?
2009. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
neis mondd...múltkor vizesen vágta a hajam az új fodrászom úgy még nemtűnt fel mennyivel rövidebb lett, de amikor megszárította azthittem kiesek a székből:S azóta félek mindenféle fajta fodrásztól:S...
2009. aug. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
csak mert én a keletin..és ott se különbek:/
2009. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én pesti vagyok. :-D Most voltam nemrég... Növesztem a hajam, már derékig ért és levágott 20 centit. :-| Mert, hogy el volt törve... Azt hittem idegösszeroppanást kapok. Most azon agyalok hogyan lehetne minél hamarabb visszanöveszteni... :-D
2009. aug. 26. 12:58
 10/13 anonim ***** válasza:
használj vitanol c-t:D az segít:D 3 hét alatt 2 cm visszanőtt nekemis:)
2009. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!