Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotváljam a karomat?

Borotváljam a karomat?

Figyelt kérdés
Eléggé erősen nő a szőr az alkaromon és eddig mindig szőrtelenítő krémet használtam az eltüntetésére, de most azon gondolkodtam hogy leborotválom mert az kevésbé macerásabb. De nem tudom hogy jó ötlet lenne-e. Valakitől azt halottam hogy megerősödik a szőr a borotválástól, azt meg nagyon nem akarom. Valaki mástól pedig azt hogy már tudományosan bizonyították hogy nem erősödik meg a borotválástól a szőr. Na most akkor melyik igaz? Borotváljam a karomat vagy ne?

2012. dec. 24. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Durvább lesz és erősebb tőle.

Vegyél hideg gyanta csíkokat és húzd le. Nem macerás, az első talán kicsit kellemetlen, de megszokod hamar.

2012. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Feltételezem hogy lány vagy. Elmondom neked erősödik a szőrzet borotváláskor, bárki bármit mond. Vannak ugyan olyan emberek akiknél ez kevésbé igaz főleg olyanoknál akiknek nem olyan erős a szőrzetük.

De nem tudom miért akarod leborotválni nem olyan vészes az szerintem. Barátnőmnek is elég erős a szőrzete alkarján elég jól látszódik de a kutyát nem zavarja. És nem néz az ki olyan igénytelenül, ennyi meg kell.

2012. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor marad a szőrtelenítő krém :) köszönöm a válaszokat :)
2012. dec. 24. 21:17
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

A szőrtelenítő krém ugyanazt teszi mint a borotva, csak sokkal károsabb. Egyiktől sem erősödik a szőr, hiszen csak levágod vele... nem szedsz rá férfi hormonokat hogy erősödjön, mert max azzal lehetséges.

Amúgy egyik sem jó megoldás, miért nem gyantázod inkább? Sokkal jobb és nem is teszi tönkre a bőröd.

2012. dec. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy gyanta (hideg vagy meleg) vagy epilátor.A szőrtelenítőkrém csak ritka és esetekre maradjon amikor tényleg nagyon sürgős de nincs időd igényesebb megoldásra.
2012. dec. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gyantáztasd, attól kopik és nem is szúr. A bortovától szúr már másnap. Ha krémet hazsnálnál nagyon fontos hogy utána kend be valamilyen krmééel hogy vissza állítsd a bőröd PH-ját.
2012. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam hideg gyantával meg rendessel de max csak ki idegeltem magam rajta és ragadtam mint az állat :/ az volt az utolsó hogy gyantáztam
2013. jan. 9. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!