Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti kedvelitek ezeket: Mango,...

Ti kedvelitek ezeket: Mango, Promod, H&M, Zara, Tally Weil, Bershka, Stradivarius?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek?

Jobb, mint a turi vagy a kínai?

Ti hol vásároltok?



2012. dec. 25. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem őket, de nem minden esetben engedhetem meg magamnak, hogy innen vásároljak. Általában megvárom a leárazásokat, mikor 40-50%-kal olcsóbban megkapom a kiszemelt ruhát. Turiban is vásároltam már párszor. Nagyon jó, csinos, márkás ruhadarabokt lehet találni potom áron és alig akarják elhinni az emberek, ha azt mondom, hogy pl a Hádában vásároltam.
2012. dec. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem ezek nagyon drága helyek :(
2012. dec. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A Mango, a Promod és a Zara kivételével igen szeretem őket. Azt vettem észre, hogy jó mondjuk a New Yorker nincs a felsorolásban, de karácsony előtt egy 9000es csizmát 3ért vettem meg meg hasonlók, a kínaiban meg 5ért vettem egyet. Néha még olcsóbb esküszöm mint a kínai és lehet hogy ezeket is kínában gyártják, de ha baja van vissza tudom vinni. A kínaiba egyszer próbáltam meg vissza vinni egy felsőt, segítség helyett még engem bas.ztak le, hogy rosszul viselem.
2012. dec. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, többek között ezért is kérdeztem, mert leárazáson én is sokkal olcsóbban ki tudtam jönni, mint turiban, kínaiban. Múltkor pedig voltam kint a GL Outletben, és 500 meg ezer forintért voltak, amúgy több ezer forintos felsők, meg ötezerért vettem eredeti bőrdzsekit. De egyébként ha bemegyek ezekbe a boltokba, akkor többnyire nem tetszenek azok a holmik, amiket látok, de most nagyon várom a leárazásokat, hátha megint találok valamit.
2012. dec. 25. 10:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem ezek drágák. Sőőt. Néha lehet kifogni egy méretben is jó,szép és leárazott ruhadarabot...
2012. dec. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mangót, Zarát és H&M-et szeretem. Az ott vásárolt cuccaimnak semmi baja sincs... A Promodban is vannak jó cuccok... A TW, BSK, Stradi ruháit nem szeretem, mert nem az én stílusom. A kínainál biztos, hogy az első 3 jobb, a turik (ha csak a Hádát nézzük) egyszinten vannak velük.
2012. dec. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Tally Wejilt szeretem csak, mert csak ott lehet xxs-xxxs-es ruhákat kapni.
2012. dec. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A H&M-ben, a Bershkában és a Stradiban szoktam általában nekem tetsző dolgokat találni. A Zarát nem igazán szeretem.
2012. dec. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

talán a H&M-ben vettem egyszer egy trikót, mert olcsó volt, és épp hiányzott a ruhatáramból. ja, és mert a barátnőm elrángatott a szokásos karácsonyi dobjuk ki a pénzt az ablakon túrájára. 20 rugót költött, és alig vett valamit...

alapesetben kizárólag turiba járok. néha elképedek, h honnan van a tiniknek pénze onnan berendezni a szekrényüket, amikor mindenhonnan azt hallom, h csóróság van, válság van, stb.


3000ft egy vacak pólóért? ja, bocs, turiban legalább 5öt veszek ennyiből. biztos nagyon sóher vagyok, de sajnálom a pénzt egy kis zacskónyi ruháért kiadni az egyik helyen, miközben a másikban megkapok ugyanannyiért sokkal többet, de minőségben sokszor jobbat.


lehet, h a ruhatáram nem került többet 50e ftnál, de egy hónapig tudnám hordani őket úgy, h nem mosok, és nem veszem fel 2x ugyanazt :D

ennek a turimániának az az egy hátránya van, h már lassan nem fér bele a sok cucc a szekrénybe :) most szanáltam ki egy Ikeás zsáknyi cuccot. anyámnak elég gazdag karácsonya volt :D


a kínai bolt mint olyan, ellenkezik az elveimmel :) nagyon sokáig kéne bogarásznom, mire találnék 1 olyan darabot, ami tetszik. a legtöbbje nagyon prolisan néz ki.

najó, talán bugyit szoktam a Sárkányban venni, de ott is felkutatom a pamutot. melltartót a Tezenisben leárazáskor.


Háda forever :) 27-én megyek és kifosztom a kedvenc kilós üzletemet :D

2012. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem akarok ellenkezni veled, mert tényleg lehet nem hogy jo de még márkás dolgokat is kapni. De pl most a New Yorkerbe 600 meg 1000 forintokért vannak kiba jó felsők. Ki kell fogni a leárazásokat. Alapjáraton én sem járok csak kinézem a cuccokat és ha le van árazva megyek és megveszem.
2012. dec. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!