Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hővédő a leghatásosabb?...

Melyik hővédő a leghatásosabb? Spray vagy krém fajtát használtok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szilikonos hajvégápolót:

[link]


Rossmannban lehet kapni, 1000 Ft kb.

Utoljára januárban vettem, heti 1x vagy 2x vasalom a hajam és még megvan a fele. Azóta nem törik, csak egy picikét.

Ja és csak a hajvégre kell kenni.

2012. dec. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is használtam régebben, de a szilikonos cuccoktól sokkal lassabban nő a hajam az a baj...:/ De köszönöm! :)
2012. dec. 25. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok megint


Amúgy milyen sampont használsz? Mert azokban is szilikon (kivéve amelyikre külön rá van írva, hogy nincs)

Én szilikonmentest használok, leöblítem, utána ecetes vizet öntök rá, leöblítem és vasalásnál használom ezt az ápolót és teljesen jól nő a hajam (szeptember elején a lapockámig ért, most a hátam közepéig és kb 1 hónapja vágtam fél centit belőle).

2012. dec. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még pont most tervezek áttérni a szilikonmentes sampora, csak megvárom míg elfogy a jelenlegi :D De ezek szerint a hajvégekre nem probléma? Neked mennyi volt rossz állapotba az átállásnál?
2012. dec. 25. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mondjuk riciolajos pakolást is használok, az is sokat dob az állapotán. Azóta sokkal selymesbb és egészségesebb. Már 2 alkalom után szemmel látható volt a változás.

Nem hiszem, hogy a roncsolt hajvéget rendbe lehet hozni, mert az már nem áll be az egészségesre újra. Én azt csináltam, hogy tavaly májusban a derékig érőt levágattam (a vállamig se ért), aztán idén 1x rövidebbre vágta a fodrász, mint akartam, akkor kezdtem ricizni, hogy gyorsabban nőljön. Onnantól teljesen egészséges :)

Ja és igen, hajvégre szerintem ok az a cucc, hajtőre nem kell tenni, mert akkor olyan, mintha zsíros lenne és a gőze szerintem árt a fejbőrnek.

2012. dec. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem mivel az egész csak egy reklám fogás. Plusz termék a cégnek amiből pénzt szedhet be. Kenhetsz fújhatsz Te akármit rá ugyanúgy égeti a hajadat. ha nem hinnéd el próbáld ki a karodon ha bekened, fújod, nem kéne hogy égeseen mivel véd a hőtől. természetesen ugyanúgy megégeti a bőrödet mint elötte, épp így a hajadat is. Nincs semmi ami ekkora hőhatás ellen védene.
2012. dec. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!