Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit javasoltok a hajamra,...

Mit javasoltok a hajamra, hogy ne töredezzen el hajvasalás után?

Figyelt kérdés
Vasalom a hajam és eléggé el van töredezve a vége és nem tudom, hogy mit csináljak! :( kérlek segítsetek!!!

2012. dec. 25. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk ne vasald??? Imádom az ilyen kérdéseket... a vasaló akkor is hazavágja a hajad, ha a legdrágább hővédőt kened rá. Nem szabad, csak nagyon ritkán használni. Ami el van törve azt le kell vágni (tetszik, nem tetszik, de muszáj), és normálisan ápolni a hajad vmilyen olajjal (nekem a kókuszolaj nagyon bevált). A vasalót meg elrámolni a szekrény legmélyére.
2012. dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én olyan hajvégápolót ajánlok, ami tartalmaz argán olajat. Azok nagyon szépen ápolják a megviselt hajat.

Én nagyon szeretem az Avon argánolajos hajvégápolóját, de vannak drágábbak is (amik biztos jobbak, mert több bennük az olaj), szét kell nézni.

2012. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
amig vasalod nem elsz olyan mint kéne. Amugy angyon jó a meleg olllós vágás. De a legjobb lenne leállni a vasalással.
2012. dec. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!