Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet a hasról eltüntet...

Hogyan lehet a hasról eltüntetni a csíkokat?

Figyelt kérdés
vagy elhalványítani valahogy..

2012. dec. 27. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek striák, amik a terhességtől vagy a fiatalabbaknál gyors és hirtelen növekedéstől, esetleg hízástól alakulnak ki. Krémekkel,olajokkal szépen eltüntethetők. Itt egy hasznos oldal a striákról és az eltüntetésükről: [link]
2012. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tüntethetők el teljesen, és ha az előző válaszoló elolvasta volna a saját maga által linkelt cikket, akkor ő sem írná azt, hogy szépen eltüntethetők. Még lehet elérni lézeres plasztikai műtéttel sem lehet 100%-os eredményt elérni, de a jó hír az, hogy idővel elhalványodnak.
2012. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egy Reconstria nevű krém, arra nagyon sokan azt mondják, hogy jó!
2012. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: "A szépen eltüntethetők" valóban azt jelenti hogy jól eltüntethetők a legtöbb esetben. Bőrgyógyás z vagyok én a lézerkezelést szoktam ajánlani illetve a különböző olajokat:olívaolajat,lenmagolajat és szőlőmagolajat keverj össze és azzal "masszírozd" kenegesd a striás területet! A pácienseim mind elégedetten jönnek vissza és ha nem is 100%-ban tünteti el, de a legtöbbjüknél csak halvány csík marad a helyén.
2012. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Bocsánat doktornő vagy doktor úr! Gondolhattam volna, hogy orvos létedre itt a GYK-n a szépség és divat kategóriában ütöd agyon az idődet és bulvárlapok cikkeit linkeled be, mint szakmai anyagot.
2012. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Doktornő vagyok és szerintem mindenki azzal tölti a szabadidejét amivel akarja!
2012. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hátam van tele velük, nagyon gyorsan nőttem 13-15 éves koromban, de úgy 17 éves koromra erősen elhalványultak (semmit nem csináltam velük). Ma, 21 évesen csak akkor látom, ha erős fény megfelelő szögben világítja meg.
2012. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!