Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol vásárolhatok póthajat?...

Hol vásárolhatok póthajat? Kik a "megbízhatók"?

Figyelt kérdés
Csatos póthajat szeretnék vásárolni de nem tudom hogy honnét rendeljek... ugyebár benne van a pakliban ha magánszemélytől rendelek akkor vagy küldi vagy nem... ha cégtól az meg rohadt drága és annyit nem szeretnék rászánni. Ebayt pedig nemigazán tudom használni pontosabban abban sem bízom igazán. Ötlet?

2012. dec. 27. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Afroline-t nézted már ?:)
2013. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ebayről rendeltem most, 100 gramm, 5 csatos póthaj, nevetséges áron ütöttem le aukciósként, mindössze 600 forintért. Nem tudom milyen lehet, a képek alapján nem rossz, és nem látszik hogy mű. Az illetők (több helyről rendeltem), 700-1000 darabot adtak el eddig belőle szval rosszak nem lehetnek.
2013. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hű az olcsó...kaphatok linket? és végeredményt is írsz majd?:)
2013. jan. 6. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:

inkább összlinket adok, itt nézelődhetsz:


[link]


vannak közte műk, teljes emberi haj, meg olyan ami félig emberi félig mű... nézelődj :D de elvileg a mű hajon sem látszik hogy mű. Hát kiváncsi leszek :) Persze, majd írok végeredményt, de szerintem kell 1-2 hét még mire megjön :) Rendeltem egy sötét és világosbarnát a biztonság kedvéért :D

2013. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a napokban kaptam meg a foxylockstol rendeltem és nagyon jo megéri megrendelni hamar is érkezik és senki észre nem veszi hogy az neked pothaj nem tudom mennyit tudsz rá kolteni én a kozepes vastagságut rendeltem az 160gr a legkisebb is 120náluk van a legjobb haj nézz utánna megéri hidd el
2013. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!