Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék magamnak ilyen...

Hogyan tudnék magamnak ilyen hajat csinálni?

Figyelt kérdés

[link]


Van hajvasalóm, amivel lehet ilyen ,,loknikat,, vagy nem is tudom mit csinálni, meg egy másik, ami külön arra való. Ez azzal van megcsinálva? és az ilyen mitől marad úgy? mert ha hajlakkot használok, attól megkeményedik..=/ segítsetek !


2012. dec. 28. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Hajhabozd be elotte a hajad (dolj elore, es az ujjaiddal nyomkodd fel a habot a hajadban). Ez szerintem hajsutovassal van megcsinalva, abbol is a vastag csovuvel. Ha kesz vagy a formazassal kicsi lakkot fujj ra. A formazast ugy csinald, hogy veszel egy tincset, es a kozepetol ratekered a vasra. En igy szoktam, es nekem ilyen lesz.

Remelem tudtam segiteni:)

2012. dec. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kipróbálom, köszönöm!:)
2012. dec. 28. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!