Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj ha egyszerre ennyi mindent...

Baj ha egyszerre ennyi mindent használok a hajamra?

Figyelt kérdés
Szóval 3 naponta mosom: csalán sampon száraz hajra, balzsam töredezés ellen, majd nem kimosható, egyenesítő és hővédő spray (mivel vasalom a hajam). Nem túl sok ez?
2009. aug. 25. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a fodrászom, hogy ezek a "nem kimosható" balzsamok károsak. Ki kell mosni a balzsamot. Viszont a többivel sztem semmi gond
2009. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én is elég sokmindent használok ám :S

sampon (száraz hajra), hajpakolás, utána Gliss Kur hajbalzsam (nem kimosható), akkor ha kivalsalom akkor Hot Liss hővédő krém, és ha már megszáradt a hajam és ki is vasaltam, akkor hajvégápoló olaj (de ebből nagyon keveset a hajvégekre). de semmi baja nincs a hajamnak. legalábbis ezektől nincs, csak a sok hajvasalás miatt törik és nagyon száraz. mikor ezeket nem használom még rosszabb.

de valamikor csinálok még házilag is hajpakolást, mert abba nincsenek vegyszerek.

2009. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem sok. én mégtöbbet használok, és 2naponta mosom. fodrásztanonc vagyok, pluszban sokszor rajtam gyakorolnak a társaim.
2009. szept. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!