Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok tanácsot adni gyantázás...

Tudtok tanácsot adni gyantázáshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még sosem gyantáztam, de most elhatároztam magam. A hónaljamat szeretettem volna legyantázni, de katasztrófa lett a vége.

X-epil-eset vettem a dm-be, abból is olyat, ami intim területekre van.

Mindent úgy csináltam amit leírt... tényleg mindent, és mégis... nem jött ki szőr, ill. kb. 10 szál, de kb. 7-szer próbálkoztam.

Tapasztalatok?

Köszi!



2012. dec. 28. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is életemben először X-epilt vettem, de véletlenül nem néztem meg, hogy milyen testrészre is való, így nem hónaljra vettem én sem, hanem arcra. Akkor vettem hónalja valót is (még azóta is megvan, mert nem használtam el), kipróbáltam a hónaljamon a hónaljra való gyantát és nekem sem jött ki semmi. Nem tudom, hogy ez tényleg szar gyanta-e vagy már az én hónalj szőröm van annyira megerősödve (mert borotválom), hogy nem szedi le.
2012. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Oooo, köszönöm hogy írtál.

Hát én is borotválom. Hmm, és ezen még nem is gondolkodtam, hogy lehet ez miatt van.

Annyi helyen írták, hogy rögtön kijön meg minden... és mégse történt 'semmi'. :(

2012. dec. 28. 19:31
 3/8 anonim ***** válasza:
hónaljat magadnak szointe lehetelen, mivel egyel kevesebb kezed van hozzá mint kéne. Én kozemtikus vagyok én sem tudom magamnak rendesen, mivel nem tudom kifeszíteni rendesen. Lábon gyakorolj eleve.
2012. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Azt hiszem feladtam... véraláfutásos lett a hónaljam. :S

2012. dec. 28. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Talán nem hónaljjal kellett volna kezdened, ráadásul egyedül Oo :D Még én sem vetemednék ilyesmire, pedig kezdetektől fogva, évek óta gyantáztatok. Ráadásul ha első húzásra nem jön le, akkor még 1-szer megpróbálhatod, de többször már inkább ne.

Legközelebb inkább a lábon gyakorolj, ott egyedül is megy :))

2012. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kozmetikus vagyok.még magamnak sem tudnám leszedni a hónaljamról a szőrt,mert fizikailag lehetetlen.fordulj szakemberhez ha bikini vonalról vagy hónaljról van szó.Nagyon el lehet rontani,rosszul szeded le,benő a szőr,és még sebészeti eljárás is lehet belőle.havonta találkozok ilyennel.az sem mind1 milyen hosszú a szőröd.ráadásul az x epiles szőrtelenítők sem a legjobbak.
2012. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pont azért lett véraláfutásos mert nem feszítetted ki rendesen a bőrt. De ez érthető mivel nem esik kézre. Inkább bizd kozmetikusra. 3-4 hetente az a 800 Ft nem olyan vészes szerintem.
2012. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dávid86 ***** válasza:

Szia!

Én nagyon egyszerűen csinálom:

Amit bírok epilátorral, amit nem az marad a kozmetikusnak.

Szerintem ha férfi létemre kibírom a köldök alatti részt a géppel, akkor egy hölgy is kibírja.

Leepilálni a hónaljat, nincs könnyebb annál!

Anno próbáltam magamnak gyantázni, a 10 szőrös eredménnyel majdnem egyet kell hogy értsek.

Remélem segítettem.

26/F

2013. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!