Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet ilyen hajat...

Hogyan lehet ilyen hajat csinálni házilag? Www2. pictures. Stylebistro.com/gi/Elizabeth+Gillies+Long+Hairstyles+Long+Cu rls+973KuzwnZDXl. Jpg

Figyelt kérdés
Ha ez számít csak 13 vagyok(lehet hogy rosszul linkeltem be akkor bocsi)Sajnos nincs hajgöndörítőnk csak hajvasalónk de nem ilyen nagyon göndör hajra gondoltam hanem csak egy-két lágy hullámra.

2012. dec. 28. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
bocsi... nem tudunk válaszolni mert nem tudsz linkelni...
2012. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

amúgy simán ha olyan a hajvasalód hogy nem olyan éles a széle, hanem kerekebb, akkor megcsavarod a hajvasalót és úgy végigmész rajta lassan akkor ilyesmi lesz belőle

az előző

2012. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez az első kérdésem ne cseszegess!

Köszönöm

2012. dec. 28. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem működik a link, nem cseszegetünk.
2012. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

énnekem ki kellett törölgetni a nagybetűket aztán behelyettesíteni kisbetűvel meg a szóközöket ki kellett törölni... ja meg a 2-est a www után... egyébként tényleg megtanulhatnál linkelni, már nem azért....

az első (meg a második)

2012. dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!