Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sürgős! Hullik a hajam és...

Sürgős! Hullik a hajam és hátul középen nem nőnek új hajszálak, ez már eléggé látható. Mit tegyek mit vegyek?

Figyelt kérdés

hazsnáltam bánfit,ricinus olajat,kávés hajpakolást,herba vital hajhullás elleni szeszt,és szedtem korábban revalidot,de semmi nem használ

a bőrgyógyász azt mondta genetika,de én nem akarom annyiban hagyni,nem várom meg míg kihull az összes hajam 20 évesen

kérlek segítsetek



2012. dec. 29. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ajánlanám a ricinus olajt, de az nem fog egyik napról a másikra hatni.Ahhoz, hogy új hajszálak nőjenek, kell egy jó negyedév.Ha ezek sem használtak, akkor nem tudok több lehetőséget neked leírni.
2012. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? A hajhullás hormonproblémára is utalhat, vizsgáltasd ki magad rendesen, hátha így megoldható.
2012. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

lány vagyok

a hormonvizsgálat mit takar?

2012. dec. 29. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászt sürgősen felkeresni és majd ő elküld a megfelelő vizsgálatokra.
2012. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vichy Dercos. Hogy mennyire hatásos azt nem tudom, de csodák nincsenek :-(
2012. dec. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

voltam már bőrgyógyásznál ,kettőnél is,elküldtek vérvételre minden rendben volt,és fogorvoshoz is ,volt lyukas fogam de betömték,

a fejbőrömmel is minden rendben annyit mondta h senkinek nem nő mindenhol úgyan úgy a haja... és hogy örökletes úton hullik.de most várjak amíg kihullik ehy helyen az összes hajam?? már csak összefogva tudom hordani

2012. dec. 31. 11:08
 7/7 nicolaskata válasza:
Alpicort hajszesz es Merz tabletta...Ezek hormon tartalmu keszitmenyek.Remelem segiteni fog,ha nem akkor az egyik baratom foglalkozik egy termekkel ,ha kell megadom a szamat.
2013. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!