Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a divatos? Kezdjek el...

Mi a divatos? Kezdjek el szőrteleníteni odalent? Mit ajánlotok egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Divatból? Ne.


Ennyi idősen ki látja rajtad kívül? Remélem, senki... egy csöppet korai lenne.

Nyáron már több értelme van, de akkor is csak a bikinivonalnak ennyi idősen.


Egyébként se túl egészséges, a nőgyógyászok se ajánlják.

2012. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

14 évesen még korai.

épphogy előbújt, máris ki(le)nyírni szegényt...


annyira sokan úgyse látják - gondolom/remélem - , aki meg mégis, az csak olyan legyen, akinek nem ezen múlik, hogy jár-e veled.


Ráérsz még később is erre.


SZVSZ

2012. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mert ki előtt kell hogy divatos legyen a fanszőrzeted?
2012. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kinek akarod nyírni?

Remélem nem valami palinak!

Különben is minek még??

2012. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
akkor szőrteleníts lent ha úszó vagy vagy esetleg van egy minimum 4 hónapos kapcsolatod és valaki lát téged meztelenül divatból minek amúgy is a legtöbb bacit úgy lehet elkapni ....max fazonra szőrteleníts de szerintem divatból ne
2012. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14 évesen nekem eszembe se jutott ott lent szőrteleníteni, csak nyáron esetleg a fazont. Másra most nem kell koncentrálnod. Ha később lesz párkapcsolatod akkor esetleg lehet róla szó, de most nem értem miért kéne. Azért, mert divat? És ki fogja látni azt? Hagyjad nyugodtan a fenébe és foglalkozz ezzel később. 14 évesen én még korainak érzem picit. Tényleg bőven elég csak nyáron fazont vágni és slussz passz.
2012. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Az előttem szólókkal ellentétben én úgy gondolom nem csak nyáron kéne ezzel foglalkoznod, mivel ennyi idősen már nem épp szép látvány ha csak hagyod hogy kilátsszon oldalt a fehérneműd szélénél. Nem kell teljes szőrtelenítés tizennégy évesen, de érdemes pl fazongyantáztatni. Nyugodtan mehetsz kozmetikushoz, nem kell tőle félni, csak első 1-3 alkalommal lesz kellemetlen:) És ne a divat miatt csináltasd meg.
2012. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Divatból soha ne szőrtelenítsd a puncidat!!!
2012. dec. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
14 évesen még nem annyira fontos, főleg, mert (remélhetőleg) senki nem látja. De ha egyszer szőrtelenítésre szánod magad, én a gyantát ajánlom. A borotvától a legtöbb nőnek nagyon megerősödik, sokkal sötétebb lesz a szőr a bikinivonalon és a szeméremdombon, valamint viszkető, irritáló érzést is tapasztalhatsz. A gyantától hosszútávon kikopik, és mivel elvékonyodott szálak nőnek vissza, a növekedés megkezdésekor sem viszket úgy, mint a borotva után. Arról nem is beszélve, hogy sokkal tartósabb. Bár sokkal fájdalmasabb is.
2012. dec. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%
A többi véleménnyel ellentétben sztem szőrteleníts!!...
2013. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!