Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet az eltöredezett...

Hogy lehet az eltöredezett hajvégeket rendbehozni?

Figyelt kérdés
Meg van szedve a hajam és össze akarom növeszteni de mindig csak az aljàbol vàgatok és a rövidebb szàlak màr nagyon el vannak töredezve de nem akarom levàgatni... ismertek valami jo hajvégàpolot eddig elég sokat probàltam de azoktol 1-2 nap utàn ugyanolyan szàraz a vége csak hajmosàs utàn puha

2012. dec. 31. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi sem hozza rendbe, max egészségesnek látszót tudsz kihozni belőle.

Én ezt használom és ajánlom is :)

[link]

Csak a hajvégekre kel felvinni és sokáig elég.

2012. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, max szépíteni tudsz rajta hogy ne legyen annyira bolyhos és ne álljon szét. Ha rendszeresen használod a balzsamot, akkor egy idő után meglátszik a hatása. Plusz lehet kapni balzsamot spray formájában, amit nem kell kiöblíteni és fésülködés előtt ráfújod a hajadra és ápolja a hajvéget. De a megoldás az lesz, hogy levágatod és legközelebb figyelsz, hogy ne törjön el a hajvéged
2012. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a hajszál el van törve, azzal nem tudsz mit tenni, semmi nem fogja összeragasztani. Érdemes lenne hamar levágati az eltöredezett végeket, mert csak tovább törik, és idővel egyre többet kell majd vágni belőle. Legyél túl rajta, azon a néhány centin nem múlik semmi.

Ne is csodálkozz, hogy a hajvégápolók nem hatnak, azok az egészséges hajszálak megőrzésére vannak kitalálva, tehát így nincs értelme ilyesmit használni.

2012. dec. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

fodrász levágja a törött hajvégeket, nekem ilyen problémám volt, plussz festem is a hajam, tehát katasztrófa...

Rendeltem netről egy 40 milis argánolajat, és egy tégely shea vajat. abból készítek pakolást a hajamra, amit egy órán át rajtahagyok, persze lefedem erre az időre.

Samponnal alaposan megmosom, balzsamhoz teszek pár csepp olajat. Hajmosás végeztével két-három csepp olajat eloszlatok a tenyeremen (mert nagyon kevés kell) és beledörzsölöm a hajvégekbe. Egy hónapja csinálom így, de hihetetlen mit javított a hajamon.


Am balzsamokat, és drogériás kenceficéket végigpróbáltam kb, semmit nem értek.

2013. jan. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!